Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 08:57
Полтавцям до відома:30.06.2022, 13:16
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 02.07.2022, 08:57
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Про результати планової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності Полтавського міського будинку культури

05.04.2011, 15:13

Контрольно-ревізійним відділом в м. Полтава, Полтавському та Решетилівському районах, відповідно до п. 1.4.2.1 плану контрольно-ревізійної роботи на І квартал 2011 року, проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності Полтавського міського будинку культури за період з 01.01.2008 по 01.02.2011.

Будинок культури протягом періоду, що ревізувався, здійснював діяльність у відповідності до Статутів Полтавського міського будинку культури, затверджених рішеннями 25 сесії Полтавської міської ради 5 скликання від 14.02.2008 року (із змінами) та 46 сесії Полтавської міської ради 5 скликання від 10.12.2009 року (із змінами).

Згідно Статуту Будинок культури є юридичною особою та підпорядковується управлінню культури виконавчого комітету Полтавської міської ради. Фінансування установи здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, а також може здійснюватись за рахунок додаткових джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.

Юридична та фактична адреси: 36003, м.Полтава, Октябрський район, майдан Незалежності, 5.

Вид діяльності за КВЕД - діяльність залів для глядачів (92.32.0).

Метою діяльності ПМБК є організація та проведення міських, обласних та культурно-мистецьких видовищних заходів; сприяння реалізації державної політики в галузі культури і мистецтва; сприяння духовному відродженню народу України, формування гуманістичної моралі; пропагування та збереження культурно-мистецького надбання української громади; задоволення духовних потреб широких верств населення, прилучення його до кращих зразків української та світової культури.

Директор Полтавського міського будинку культури – Овчиннікова Л.А., головний бухгалтер – Синько М.І.

За наслідками проведеної ревізії встановлено фінансових порушень на загальну суму 72,97 тис. грн., з яких:

1. Порушення, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів фізичними особами на загальну суму 18,62 тис. грн., з яких: 18,13 тис. грн. – внаслідок недоотримання працівниками заробітної плати за час перебування їх у відпустках, а саме: не включення при розрахунку середньої заробітної плати квартальних премій та не проведення коригування середньої заробітної плати на коефіцієнт підвищення посадових окладів; 0,49 тис. грн. – внаслідок нарахування заробітної плати за час перебування працівників у відрядженнях виходячи з розміру посадового окладу (з урахуванням надбавок), замість розрахунку середньоденної заробітної плати за 2 останні місяці (в табелях обліку робочого часу не робились відповідні відмітки про перебування працівників у відрядженнях).

2. Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на загальну суму 54,34 тис. грн., з яких 52,41 тис. грн. – внаслідок покриття видатків, пов’язаних з наданням платних послуг, за рахунок коштів загального фонду, а саме: на протязі ревізійного періоду частка витрат на комунальні послуги та енергоносії за рахунок коштів спеціального фонду сплачувалась у розмірі, значно меншому ніж це передбачено калькуляціями вартості платних послуг; 0,18 тис. грн. – внаслідок нарахування та виплати заробітної плати за час перебування працівників у відрядженнях виходячи з розміру посадового окладу (з урахуванням надбавок), замість розрахунку середньоденної заробітної плати за 2 останні місяці (в табелях обліку робочого часу не робились відповідні відмітки про факт перебування працівників у відрядженнях); 0,06 тис. грн. – внаслідок нарахування та перерахування внесків до державних цільових фондів по незаконно нарахованій та виплаченій заробітній платі; 1,69 тис. грн. – внаслідок безпідставного списання дизпалива, а саме: списання пального без наявності належним чином оформлених підтверджуючих документів.

3. Інших порушень фінансової дисципліни на суму 0,01 тис. грн. внаслідок не відображення в обліку станом на 01.02.2011 наявної дебіторської заборгованості по розрахунках з КП ПОР „Полтававодоканал” за оплачені, але не отримані послуги водопостачання та водовідведення

Станом на момент завершення ревізії порушення частково усунуті шляхом нарахування та виплати працівникам заробітної плати на суму 18,62 тис. грн., утримання зайво нарахованої та виплаченої заробітної плати працівникам на суму 0,18 тис. грн., шляхом внесення готівкових коштів в касу установи в сумі 1,69 тис. грн., шляхом відображення дебіторської заборгованості по даним бухгалтерського обліку ПМБК на суму 0,01 тис. грн.

За неналежну організацію бухгалтерського обліку, що призвело до ведення його з порушенням встановленого порядку та за ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку, на 7 посадових осіб Полтавського міського будинку культури, складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 164-2 ч. 1 КУпАП.

У зв’язку з неповним усуненням виявлених в ході ревізії порушень, ініційовано застосування фінансової санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Директору Полтавського міського будинку культури направлено вимоги щодо усунення виявлених ревізією порушень та недопущення їх в подальшому, з пропозицією розгляду результатів проведеної ревізії на колективній нараді та притягнення посадових осіб, причетних до встановлених порушень, до матеріальної та/або дисциплінарної відповідальності.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру м. Полтави та управління виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Начальник КРВ в м. Полтава,

Полтавському та Решетилівському районах І.І.Салогуб

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

02.07.2022, 08:57