Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:17
Полтавцям до відома:Сьогодні, 15:18
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 08.12.2023, 16:17
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

12.03.2013, 13:49

1. Визначення стану забезпечення безперешкодного доступу до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

1.1.Проведення аналізу стану доступності житлових будинків, у яких мешкають інваліди з порушенням опорно-рухового апарату (термін виконання ІІ квартал 2013р.).

Відповідальні - міський комітет забезпечення доступності, управління житлового та комунального господарства, громадські організації інвалідів м. Полтава (за згодою).

1.2.Проведення аналізу стану доступності діючих об’єктів адміністративного та соціально-культурно-побутового призначення (термін виконання ІІІ квартал 2013р.).

Відповідальні - міський комітет забезпечення доступності, управління сприяння підприємництву міської ради, управління майном комунальної власності міста, управління з питань містобудування та архітектури, власники об’єктів, управління культури, громадські організації інвалідів

м. Полтава (за згодою).

1.3.Проведення аналізу стану доступності зупинок громадського транспорту відповідно вимогам по безбар’єрності (термін виконання ІІ квартал 2013р.).

Відповідальні - міський комітет забезпечення доступності, управління житлового та комунального господарства, відділ з питань транспортних перевезень та зв’язку, громадські організації інвалідів м. Полтава (за згодою).

1.4.Проведення робіт щодо доступності вуличної мережі міста, перед об’єктами громадського призначення враховувати потреби незрячих людей, а саме влаштувати для орієнтування рельєфну плитку на початку напрямку (термін виконання ІІ квартал 2013р.).

Відповідальні - міський комітет забезпечення доступності, управління житлового та комунального господарства, громадські організації інвалідів м. Полтава, власники об’єктів (за згодою).

1.5.Проведення аналізу доступності закладів охорони здоров’я (термін виконання ІІ квартал 2013р.).

Відповідальні - міський комітет забезпечення доступності інвалідів до об’єктів соціальної та інженерної інфраструктури, управління охорони здоров’я, власники об’єктів, громадські організації інвалідів м. Полтава (за згодою).

1.6.Проведення аналізу доступності закладів освіти (термін виконання ІІІ квартал 2013р.).

Відповідальні - міський комітет забезпечення доступності, головне управління освіти і науки, управління освіти, власники об’єктів, громадські організації інвалідів м. Полтава (за згодою).

1.7.Активізація роботи із запровадженням інклюзивного та інтегрованого навчання дітей з особливими потребами створення повноцінних умов (інфраструктурні, педагогічні, методичні та інш.) в одній із загальноосвітніх шкіл кожного району м. Полтава (термін виконання ІІ квартал 2013р.).

Відповідальні - управління освіти.

1.8.Контроль відповідності виконання підготовчих та будівельних робіт вимогам державних будівельних норм, стандартів і правил (щодо дотримання вимог нормативів по безбар’єрній архітектурі), затвердженим проектним вимогам, рішенням та іншої документації (термін виконання ІІ квартал 2013р.).

Відповідальні - інспекція ДАБК у Полтавській області.

1.9. Залучення до проведення перевірок відповідності виконання підготовчих та будівельних робіт вимогам державних будівельних норм, стандартів і правил, затвердженим проектним вимогам, рішенням та іншої документації представників громадських організацій інвалідів - членів комітету доступності (термін виконання ІІ квартал 2013р.).

Відповідальні - інспекція ДАБК у Полтавській області.

1.10.Проведення інформаційно-методичної роботи з проектними організаціями міста щодо виконання вимог будівельних норм, стандартів і правил щодо безперешкодного доступу маломобільних груп населення при проектуванні об’єктів будівництва, у тому числі влаштування або пристосування існуючих санітарно-гігіенічних кімнат для людей з обмеженими фізичними можливостями (термін виконання ІІ квартал 2012р.).

Відповідальні - міський комітет забезпечення доступності, інспекція архітектурно-будівельного контролю у Полтавській області, громадські організації інвалідів м.Полтави.

2. Приведення існуючих об’єктів у відповідність до вимог нормативів по безбар’єрності, у тому числі візуальною інформацією:

2.1.Об’єктів житлового призначення (термін виконання ІІ квартал 2013р).

Відповідальні - управління житлового та комунального господарства, власники житлового фонду.

2.2.Діючих об’єктів адміністративного та соцкультпобутового призначення (термін виконання ІІІ квартал 2013 р.).

Відповідальні - власники об’єктів.

2.3. Зупинок громадського транспорту (термін виконання ІІ квартал 2013р).

Відповідальні - управління житлового та комунального господарства, відділ з питань транспортних перевезень та зв’язку.

2.4.Об'єктів транспортної інфраструктури, в т.ч. автовокзали та залізничні вокзали (термін виконання ІІІ квартал 2013р).

Відповідальні - відділ з питань транспортних перевезень та зв’язку, власники об’єктів.

2.5. Закладів культури (термін виконання ІІІ квартал 2013р.).

Відповідальні - управління культури.

2.6. Облаштування будівель міськвиконкому для доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення. (термін виконання ІІ квартал 2013р.)

Відповідальні - управління майном комунальної власності міста

3. Сприяння збільшення кількості низькопідлогового транспорту на міських маршрутах для безпроблемного пересування маломобільних верств населення та забезпечити перевізниками додаткові безоплатні місця (на благодійних засадах) для перевезення окремих громадян пільгової категорії (термін виконання ІІІ квартал 2013р)

Відповідальні - відділ з питань транспортних перевезень та зв’язку, АТП (за згодою).

4. Забезпечення виконання вимог нормативів по безбар’єрності для безперешкодного пересування вуличною та тротуарною мережею інвалідів з вадами зору, а саме встановлення звукових світлофорів, обрізання гілок дерев, видалення аварійних зелених насаджень (термін виконання ІІ квартал 2013р.).

Відповідальні - управління житлово-комунального господарства.

5. Забезпечити встановлення спеціалізованих звукових світлофорів для осіб з вадами зору, відповідно до пропозицій полтавської обласної організації УТОС (термін виконання ІІІ квартал 2013р)

Відповідальні - управління житлово-комунального господарства.

6. Забезпечення виконання вимог паркування автотранспортних засобів на автостоянках та у місцях громадського призначення (ринки, супермаркети, та ін.), в тому числі місця паркування транспорту для інвалідів (постійно).

Відповідальні - КП «Полтава-Сервіс», власники об’єктів

7. Проводити роботу з керівниками автотранспортних підприємств щодо особливого обслуговування пасажирів з різними нозологіями інвалідності у громадському транспорті: посадку та висадку пасажирів здійснювати виключно на зупинках громадського транспорту, встановлення систем інформування для людей з вадами слуху та зору (постійно).

Відповідальні - відділ з питань транспортних перевезень та зв’язку

8. Сприяння розміщення соціальної реклами, роликів для формування мислення і відношення суспільства до проблем інвалідів та самих інвалідів. Організація опублікування роз’яснень щодо розкладу руху, маршрутів міського транспорту з підйомником та низькою підлогою (постійно).

Відповідальні - ЗМІ, пресслужба Полтавської міської ради, відділ з питань транспортних перевезень та зв’язку

9. Забезпечити висвітлення в засобах масової інформації актуальних проблем інвалідів та заходів щодо створення сприятливих умов життєдіяльності для осіб з обмеженими фізичними можливостями (постійно).

Відповідальні - ЗМІ, пресслужба Полтавської міської ради.

10. Телекомпаніям міста розглянути можливість впровадження жестового перекладу для новин у вечірній час та дублювання субтитрами інформаційних, розважальних та дитячих передач (термін виконання ІІ квартал 2013р.).

Відповідальні - телекомпанії міста

11. Організувати для інвалідів пільгову передплату періодичних видань. (термін виконання ІІІ квартал 2013р.).

Відповідальні управління соціального розвитку

12. Обладнати санвузол у приміщенні ПМЗ –ЦФЗН «Спорт для всіх» допоміжними пристроями для зручного користування людей з інвалідністю (термін виконання ІІІ квартал 2013р.).

Відповідальні відділ у справах сім’ї та реалізації молодіжної політики

13. Забезпечення для маломобільної категорії населення під час виборчих компаній умов до всіх виборчих дільниць (постійно).

Відповідальні управління соціального розвитку.

14. Створення переліку основних нормативно-правових та методичних документів з питань проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлового та громадського призначення з урахуванням потреб людей з обмеженими фізичними можливостями (термін виконання ІІІ квартал 2013р).

Відповідальні управління з питань містобудування та архітектури.

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.