Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:31
Полтавцям до відома:Сьогодні, 13:19
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 29.06.2022, 15:31
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Полтавська міжрайонна державна фінансова інспекція (Полтавський, Диканський, Котелевський та Решетилівський райони)

04.02.2013, 17:40

Двадцять років – це вік майже дорослої людини. Чи багато це для становлення, росту та професійної майстерності фінансової Служби будь – якої країни? Риторичне запитання. Мабуть, що достатньо.

Свято двадцятиріччя утворення Державної фінансової служби України відзначатимуть 26 січня 2013 року працівники фінансових інспекцій всіх рівнів.

Тема ефективності функціонування фінансової Служби є актуальною для всієї країни, адже від того, наскільки плідно вона працює, залежить напряму сума відшкодованих завданих державі збитків. На жаль, більшість громадян навіть не замислюється над проблемами охорони коштів бюджету держави, ефективності використання вже наявних бюджетних ресурсів.

Економіка країни має достатньо великий економічний потенціал для забезпечення виконання завдань. Проте окремі результативні показники не відповідають рівню фінансового забезпечення. Як використовуються державні кошти ? Як господарюють деякі державні підприємства? Чому зростають збитки у них? Саме цією проблемою і опікується ревізійний склад Служби. Розв’язувати кросворди сумнівних фінансових операцій доводиться висококваліфікованим спеціалістам, які щоденно, не жалкуючи сил, стоять на сторожі інтересів бюджету країни. Вона має жити не в збиток, бо не на таких хазяїв сподівається народ країни, не такими безпорадними чекають нас і сусіди – країни Євросоюзу.

Логічний кінець будь – якої фінансової або господарської діяльності - отримання прибутку. Виявити слабкість фінансового управління, довести його неефективність та неспроможність, законність, достовірність та цільове використання бюджетних коштів – ось такі завдання ставить собі фінансова служба країни.

Одним із підрозділів Державної фінансової інспекції в Полтавській області є Полтавська Державна міжрайонна інспекція, яка за територіальним розподілом контролює бюджетні фінансові потоки Полтавського, Диканського, Котелевського та Решетилівського районів Полтавської області.

З початку 2012 року фахівцями Полтавської Державної міжрайонної фінансової інспекції проведено 24 ревізії фінансово – господарської діяльності різних господарюючих суб’єктів, які є розпорядниками та отримувачами бюджетних коштів, або суб’єктами підприємництва державної чи комунальної форми власності. При цьому виявлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму понад 2 млн.грн. Обсяг охопленого ревізійними діями майна цих суб’єктів господарської діяльності становив понад 1,5 млрд.грн. За вчинені порушення фінансового законодавства, недбале виконання службових обов’язків до адміністративної відповідальності притягнуто 61 особу. З початку 2012 року заходами, вжитими під час проведення ревізій, вже відшкодовано державі наслідки фінансових порушень на загальну суму понад 1,4 млн.грн.

Наведені цифри є прикладами некомпетентності та безгосподарності відповідних курівників. Матеріали ревізій передано до правоохоронних органів, за наслідками яких порушено 5 кримінальних справ.

Для усунення виявлених порушень та недопущення їх в подальшому керівництво Полтавської Державної міжрайонної фінансової інспекції надає відповідні пропозиції керівникам райдержадміністрацій та виконавчим комітетам рад усіх рівнів за територіальним призначенням.

Понад 17 років вже працює в Полтавській Державній міжрайонній фінансовій інспекції Фоміна Леся Павлівна. Понад десять з них – виконує обов’язки заступника начальника інспекції. Досвідчений керівник, професійний бухгалтер, справжній фахівець своєї справи, вона щоденно та наполегливо формує з молодих та поки що недосвідчених кадрів фахівців ревізорської справи.

Постійна робота над підвищенням професійних знань, самоосвіта, освоєння та розробка нових програм зробили Лесю Павлівну ревізором найвищої кваліфікації. На ентузіазмі таких відданих справі людей і тримається фінансова служба країни.

Нелегкою була перебудова служби: кадрова нестабільність та обмеження коштів заробітної плати. У 2012 році в колектив Полтавської державної міжрайонної фінансової інспекції прийшли молоді та ще недосвідчені працівники. Але оптимізм та активна життєва позиція цієї тендітної жінки дозволила досягти позитивних результатів в роботі інспекції. Розсудливо та впевнено навчає вона всім нюансам ревізорської справи молоді кадри. Тому і користується повагою в колективі.

Через непрості випробування іде фінансова служба вже двадцять років . Але громадянська мужність її працівників, високий професіоналізм та справжній патріотизм, гідність та чесність при виконанні професійних обов’язків сприятимуть професійним здобуткам та впевненості у завтрашньому дні.


Заступник начальника

Полтавської МДФІ Л.П.Фоміна

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

29.06.2022, 15:31