Календар оновлень:

Події міста:23.06.2023, 15:40
Полтавцям до відома:21.06.2022, 15:48
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 23.06.2023, 15:40
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Про результати планової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності Державної спеціалізованої протифонтанної служби «Спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна частина»

16.05.2011, 17:17

Контрольно – ревізійним відділом в м. Полтава, Полтавському та Решетилівському районах, відповідно до п. 2.39 плану контрольно-ревізійної роботи ГоловКРУ України на 1 квартал 2011 року проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності Державної спеціалізованої протифонтанної служби «Спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна частина» за період з 01.01.2008 по 01.03.2011. Державна спеціалізована протифонтанна служба «Спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна частина» (далі – ДСПФС СВАРЧ) підпорядкована Міністерству України з питань надзвичайних ситуацій та в справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.Юридична та фактична адреси: 36037, м. Полтава, Київський район, вул. маршала Бірюзова, буд.53.

Вид діяльності за КВЕД: діяльність щодо безпеки населення в надзвичайних ситуаціях (75.24.2), діяльність з пожежної охорони (75.25.0), професійно-технічна освіта (80.22.0), діяльність у сфері геології та геологорозвідування (74.20.2).

Згідно до Статуту ДСПФС СВАРЧ є спеціальним багатопрофільним професійним воєнізованим аварійно-рятувальним формуванням, який виконує аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи на об’єктах нафтогазового комплексу та інших об’єктах у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також здійснює в установленому порядку на договірній основі обслуговування підприємств, установ, організацій і територій, на яких існує небезпека виникнення НС техногенного та природного характеру, що підпадають до зони відповідальності СВАРЧ.

Командир ДСПФС СВАРЧ Шипак М.С., головний бухгалтер - Милашенко С.О.

За результатами проведеної ревізії в СВАРЧ за період з 01.01.2008 по 01.03.2011 встановлені порушення фінансової дисципліни на загальну суму 756,94 тис. грн., які усунуто в повному, в тому числі: :

1. Порушення, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів на загальну суму 204,18 тис. грн., з яких:

1,2 тис. грн. – недоотримання спеціальним фондом установи коштів внаслідок проживання сторонніх осіб у гуртожитку на безоплатній основі; 14,36 тис. грн. – неперерахування 50 % отриманої орендної плати до державного бюджету; 188,62 тис. грн. – недоотримання працівниками СВАРЧ заробітної плати, премій, відпускних та інших виплат, в тому числі 2,13 тис. грн. за фактично відпрацьований час, внаслідок не вірного обрахунку годин праці за табелями обліку робочого часу, 54,77 тис. грн. – за роботу у нічний час, святкові та вихідні дні, а також за надурочний час та тренування, внаслідок не вірного обрахунку годин фактично відпрацьованого часу; 3,08 тис. грн. – відпускних внаслідок невірного визначення середньої заробітної плати, 13,83 тис. грн. –премій за фактично відпрацьований час, внаслідок не вірного обрахунку годин фактично відпрацьованого часу; 114,81 тис. грн. – інших виплат фізичним особам, які підлягали виплаті внаслідок невірного обчислення середнього заробітку для нарахування заробітної плати працівникам, які перебували у відрядженні, та невірного визначення базового періоду і мінімального прожиткового мінімуму для виплати індексації заробітної плати.

2. Операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на загальну суму 552,76 тис. грн., з яких:

480,99 тис. грн. - покриття видатків, пов’язаних з наданням платних послуг, за рахунок коштів загального фонду, а саме: на протязі ревізійного періоду частка витрат на виплату заробітної плати за рахунок коштів спеціального фонду сплачувалась у розмірі, значно меншому ніж це передбачено калькуляціями вартості наданих платних послуг; 48,85 тис. грн. – виплачено щомісячну премію працівникам з порушеннями законодавства, зокрема за невідпрацьований час, що не зафіксовано табелями обліку робочого часу в загальній кількості фактично відпрацьованих годин праці, проведення інших завищених витрат на оплату праці на загальну суму 4,23 тис. грн. , а саме внаслідок виплати заробітної плату під час перебування працівників у відрядженні в завищеному розмірі, а також виплати індексації заробітної плати в завищеному розмірі, внаслідок невірного визначення базового періоду; 18,69 тис. грн. - проведення завищених витрат по сплаті внесків до державних цільових фондів на незаконно виплачену заробітну плату.

За неналежну організацію бухгалтерського обліку, що призвело до ведення його з порушенням встановленого порядку та за ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку, на 21 посадову особу ДСПФС СВАРЧ, складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 164-2 ч. 1 КУпАП.

У зв’язку з неповним усуненням під час проведення ревізії виявлених в ході ревізії порушень, застосована фінансова санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Керівнику ДСПФС СВАРЧ направлені вимоги щодо усунення виявлених ревізією порушень і недоліків та недопущення їх в подальшому, з пропозицією розгляду результатів проведеної ревізії на колективній нараді та притягнення посадових осіб, причетних до встановлених порушень, до матеріальної та дисциплінарної відповідальності. Згідно отриманої відповіді порушення усунуті в повному обсязі, винні особи притягнуті до відповідальності.

Матеріали ревізії передані до Прокуратури м. Полтава.

Начальник КРВ в м. Полтава,

Полтавському та Решетилівському районах І.І.Салогуб

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

23.06.2023, 15:40