Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 12:12
Полтавцям до відома:12.04.2024, 11:02
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:12.04.2024, 00:00
 
Останнє оновлення: 14.04.2024, 12:12
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

13.01.2014, 12:24

Державна податкова інспекція у м. Полтаві нагадує платникам єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що нараховані за відповідний календарний місяць суми єдиного внеску сплачуються страхувальниками не пізніше 20 числа наступного місяця. Платники під час кожної виплати заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) одночасно з видачею зазначених сум зобов'язані сплачувати нарахований на ці виплати єдиний внесок у розмірі, встановленому для відповідних платників. Кошти перераховуються одночасно з отриманням (перерахуванням) коштів на оплату праці.
Страхувальники, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами, зобов'язані формувати та подавати до органів доходів і зборів звіт протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду.
При поданні звітності в електронному вигляді потрібно користуватися цифровим підписом. Отримати посилені сертифікати відкритих ключів можна безкоштовно у залі №1 кабінет №1 Центру обслуговування платників податків Державної податкової інспекції у м. Полтаві за адресою вул. Фрунзе, 155.
Особи, які бажають взяти добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, подають до органів доходів і зборів за місцем проживання заяву в порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, за погодженням з Пенсійним фондом та фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування. В строк не пізніше ніж 30 календарних днів з дня отримання заяви укладається договір про добровільну участь відповідно до типового договору.
Договором про добровільну участь може бути передбачена одноразова сплата особою єдиного внеску за попередні періоди, в яких особа не підлягала загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню (у тому числі за період з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2010 року).
Особи, які виявили бажання брати участь у добровільному страхуванні можуть укласти договір на:
  • загальнообов'язкове державне пенсійне страхування;
  • загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття;
  • загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням;
  • загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.
 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.