Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:36
Полтавцям до відома:Сьогодні, 13:16
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 30.06.2022, 15:36
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Спалювати листя – не можна!

30.09.2011, 15:32

Інтенсивне опадання листя потребує його прибирання та своєчасного вивезення. Окремі сумлінні громадяни, не чекаючи нагадування, вже розпочали роботу з прибирання прилеглих до своїх садиб територій. Працюють над цим організації, підприємства та установи міста.

Однак чимало власників приватних будинків не включилися у загальну справу – прибирання опалого листя, деякі мешканці вирішують цю проблему забороненим способом – його спалюванням.

У зв’язку з цим інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста нагадує про заборону спалювання листя (ст.77 п.15 Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м.Полтава), бо при згоранні виділяються токсичні сполуки, які завдають шкоди здоров’ю людей.

На постійному контролі інспекції залишається питання укладання договорів суб’єктами господарювання з КАТП-1628 на вивіз побутового сміття. Протягом серпня-вересня 2011р. працівниками інспекції планово було проведено ряд рейдів по виявленню осіб, що відмовляються укладати угоди на знешкодження та вивезення побутових відходів, порушують вимоги Правил благоустрою м.Полтава.

На жаль, таких безвідповідальних громадян залишається багато. За результатами рейдів на 55 громадян складено адміністративні протоколи за порушення ст.152 КУпАП.

Акцентуємо увагу полтавців на необхідності забезпечення чистоти у дворах та прилеглих територіях до присадибних ділянок.

Незважаючи на неодноразові звернення інспекції до мешканців міста більшу частину порушень складають нагромадження будівельних матеріалів, відходів, листя та гілля на прибудинкових територіях, контейнерних майданчиках, розпалювання багаття, засмічення території міста, звалювання листя у контейнери для збору твердих побутових відходів.

Такі громадяни з байдужістю ставляться до чистоти своїх дворів та з неповагою до інших мешканців, на них відповідно до вимог законодавства працівники інспекції складають адміністративні протоколи.

Нагадуємо, що відповідно ст.152 Кодексу України "Про адміністративні правопорушення" за порушення правил благоустрою м. Полтава, а також за невиконання вимог щодо чистоти і порядку на території міста - на кожного чекає штраф у розмірі від 340 до 1700 гривень

Тож давайте поміркуємо над тим, який приклад подаємо іншим і що залишимо нащадкам. Тільки разом, спільними діями ми зможемо зробити нашу красуню Полтаву чистою та привабливою.

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

30.06.2022, 15:36