Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:36
Полтавцям до відома:Сьогодні, 13:16
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 30.06.2022, 15:36
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Шановні полтавці! Підтримуйте чистоту ріного міста!

12.09.2012, 14:47

В Полтаві останнім часом зросла кількість несанкціонованих сміттєзвалищ навколо контейнерів для збору ТПВ. Окремі громадяни залишають будівельні та побутові відходи поруч з сміттєзбірниками, що значно погіршує санітарний стан міста та негативно впливає на естетичність його вигляду.

В ході щоденних перевірок стану благоустрою міста, працівниками інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста виявляються факти порушень громадянами "Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м.Полтава", а саме ст.80 (п.п. 80.4, 80.23), яка забороняє складувати будь-які відходи та сміття на території міста. Також планово здійснюються рейдові перевірки направлені на виявлення громадян, які звалюють сміття у не відведених для цього місцях з метою притягнення порушників до адміністративної відповідальності та проводиться роз'яснювальна робота спрямована на недопущення виникнення стихійних сміттєзвалищ на території міста.

Інспекція в свою чергу нагадує, що при виконанні в будинках ремонтних робіт будівельне сміття повинно щоденно вивозиться власниками будинків та організаціями, які проводять ремонт, і в жодному разі не допускати складування його на території контейнерних майданчиків та в контейнера для збору твердих побутових відходів.

Шановні мешканці та гості міста, пам'ятайте! За порушення „Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м.Полтава", а також за невиконання вимог щодо чистоти і порядку на території міста на Вас чекає адміністративна відповідальність, згідно зі ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, відповідно якої передбачено штрафні санкції від 340 до 1700 грн.

Головний спеціаліст інспекції

по контролю за благоустроєм,

екологічним та санітарним станом міста Звягольський Є.О

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

30.06.2022, 15:36