Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:36
Полтавцям до відома:Сьогодні, 13:16
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 30.06.2022, 15:36
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Шановні полтавці! Своєчасно прибирайте сніг!

23.01.2012, 10:42

Зима нарешті прийшла і у наше місто. Сніг засипав парки, дороги, двори, вулиці, тротуари, пішохідні доріжки. Силами комунальних служб очищено від снігу центральну частину міста. Рух транспортних засобів залишався стабільним та безперебійним. Однак, ще значна частина доріг, пішохідних тротуарів потребують термінового прибирання.

Міська влада нагадує, що несвоєчасно прибраний сніг – це потенційна загроза для створення аварійних ситуацій під час руху транспортних засобів, підвищення рівня травматизму серед пішоходів.

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста звертається до кожного полтавця безумовно виконувати вимоги ст.27 «Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в місті Полтава» згідно з якими підприємства, організації і установи, незалежно від їх відомчого підпорядкування, а також власники і орендарі будинків зобов'язані, своєчасно прибирати прилеглу територію на відстані 20 м від межі земельної ділянки, наданої у власність або користування включаючи 0,5 м проїжджої частини від бордюрного каменю (при наявності), утримувати у чистоті, прибирати сніг, зрубувати лід, посипати піском.

Крім того, власники приватних будинків повинні прибирати від снігу та криги ділянки, що знаходяться у їхньому володінні та на відстані 5 м від межі території забудови, включаючи 0,5 м проїжджої частини від бордюрного каменю.

Шановні Полтавці! Міська влада розраховує на Ваше розуміння та допомогу при вирішенні проблеми, що склалася з прибиранням снігу та криги у місті.

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста нагадує, що особи які будуть ігнорувати виконання вимог «Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м.Полтава» та не будуть своєчасно вживати елементарні заходи по очищенню прилеглої території від снігу, криги, притягуватимуться до адміністративної відповідальності.

Нагадуємо, що порушення Правил благоустрою в місті Полтава тягне за собою адміністративну відповідальність, накладання штрафних санкцій в розмірі від 340 до 1700 гривень.

Пам'ятайте, що вчасне очищення прилеглої території від снігу та криги, посипання піском, зменшить рівень травматизму серед мешканців нашого міста та створить належні умови для життєдіяльності членів територіальної громади.

Начальник інспекції

по контролю за благоустроєм,

екологічним та санітарним станом міста Є.Савчук

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

30.06.2022, 15:36