Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:36
Полтавцям до відома:Сьогодні, 13:16
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 30.06.2022, 15:36
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Укладена угода – якісне обслуговування

06.12.2010, 08:56

Проблема дотримання належного санітарного стану міста залишається пріорітетною в роботі інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста. В місті встановлена достатня кількість євро-контейнерів, що значно поліпшило благоустрій вулиць, прибудинкових територій, а мешканці міста, які користуються цими послугами, оцінили усі переваги контейнерного збирання твердих побутових відходів.

Згідно зі ст.35 ”Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Полтаві” „ ...Суб’єкти господарювання та громадяни, які мають будинки на правах приватної власності зобов’язані щорічно, за два місяці до кінця наступного календарного року, укладати договори вивезення, приймання та знешкодження побутових відходів на наступний рік.

Стаття 152 Кодексу України «Про адміністративні порушення» дає право притягати до адміністративної відповідальності фізичних та юридичних осіб за відсутність договору на вивезення сміття та його знешкодження. Для фізичних осіб – це від 340 до 1360 грн. і для юридичних осіб від 850 до 1700 грн. штрафу.

В обов’язки інспекції по контролю за благоустроєм відноситься перевірка наявності цих договорів. Остання перевірка, проведена інспекцією 1.12.2010 року разом з представниками КАТП 1628 селища «Червоний шлях» показала, що більшість громадян дотримуються вимог правил благоустрою міста і своєчасно заключають договори. Але є такі громадяни, які не дотримуються встановлених законом правил. Так, були виявлені власники приватних помешкань, які не заключили на даний період договори, по одній лише вулиці Лисенка відсутні договори у громадян Кирпичникова С.Г., Крутого Н.Н., Безотосного П.А., Береженець В.В., Мовмига В.М., Баскін В.М., Герасименко Л.К., Іванченко Н.А., Пойдаш В.В., Заіченко В.Г., Зубко В.А. За відсутність договорів на вивезення сміття складені адміністративні протоколи на громадян Аксьонов В.М., Оніщенко О.О., Передерій Л.М., Горпиненко О.І., Сержинський Г.Г., Мартиненко Ю.В.

До кінця року залишився 1 місяць, і у громадян ще є час передбачений законом для укладання договорів на новий рік. Чистота в місті та якісне обслуговування громадян КАТП 1628 наступного року залежить від кожного мешканця нашого міста.

Головний спеціаліст інспекції по контролю за благоустроєм,

екологічним та санітарним

станом міста

Шкурупій С.С.

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

30.06.2022, 15:36