Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:36
Полтавцям до відома:Сьогодні, 13:16
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 30.06.2022, 15:36
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Несанкціонована торгівля – призводить до смітників

12.08.2011, 11:33

Інспекцією по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста постійно проводиться перевірка місць загального користування та практичні заходи по ліквідації наслідків незаконної торгівлі громадянами. Торгівля з рук у невстановлених місцях проводиться на прилеглій території до «Центрального ринку» вул. Н. Базар,9, вул. Зіньківська, вул. Гожулянська, вул. Шевченко, вул .Куйбишева але особливо критична ситуація склалася на площі Слави біля Південного вокзалу, через який до нашого міста прибувають щодня сотні громадян. Незаконна торгівля на площі сприяє забрудненню території та виникненню стихійних сміттєзвалищ, що створює негативний імідж м.Полтава. Поряд з вокзалом розташований ринок КП «Полтава-сервіс» на якому щодня є вільні облаштовані місця призначені саме для торгівлі так званою «домашньою городиною». Крім того на ринку щодня організовується прибирання території.

Працівниками інспекції разом з правоохоронцями постійно проводяться рейди по припиненню стихійної торгівлі та її наслідків. По фактам виявлених правопорушень на громадян складалися адміністративні протоколи згідно ст.152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів), та передавалися на розгляд адміністративних комісій за місцем проживання. Як свідчить практика здебільшого порушують чинне законодавство не жителі самого міста а громадяни що проживають в приміській зоні. Для яких нажаль стало за правило « продав свій товар, насмітив а далі хоть трава не рости». А прибирати купи сміття що залишають за собою «стихійники» доводиться прибиральниці, людині похилого віку яка працює в КП «Декоративні культури» двірником. З такою ситуацією миритись не можна. Інспекцією і в подальшому будуть проводитись рейди по виявленню порушників чинного законодавства.

Нагадуємо вимоги «Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в місті Полтава», які визначають заборону дій громадянам, а саме:

77.2 Смітити на вулицях, у парках, скверах, громадських та інших місцях загального користування.

77.19 Встановлювати без відповідного дозволу автолавки, намети торгового та іншого призначення, інформаційні стенди, покажчики, рекламоносії, а також проводити торгівлю на газонах в парках, скверах, тротуарах, площах та біля історичних пам"яток.

77.23 Складувати будь-які відходи та сміття на території міста, на схилах ставків, струмків та річок, а також в місцях масового відпочинку людей, лісосмугах, зелених насадженнях, парках, скверах, рекреаційних зонах та майданчиках на пляжах, кладовищах, інших місцях загального користування та на прибудинкових територіях.

За порушення даних статей накладається штраф в розмірі від 340 до 1360 грн.

Головний спеціаліст інспекції по контролю за благоустроєм, Шкурупій С.С.

екологічним та санітарним станом міста

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

30.06.2022, 15:36