Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:36
Полтавцям до відома:Сьогодні, 13:16
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 30.06.2022, 15:36
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Про земляні роботи

18.06.2012, 14:18

Полтава продовжує розбудовуваться. Новобудови потребують підведення та прокладання нових інженерних мереж. Крім того установи, організації, підприємства, фізичні та юридичні особи проводять земляні роботи по прокладанню нових інженерних мереж, ремонтують та реконструюють магістралі, що несуть мешканцям воду, тепло та світло.

Земляні роботи-це комплекс робіт пов’язаних з розриттям, переміщенням грунту при будівництві, ремонті споруд різного призначення, підземних та наземних інженерних мереж, а також комунікацій.

Для здійснення земляних робіт на міських територіях суб’єкти господарювання, які безпосередньо проводять роботи, повинні отримати в інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста ордер-договір на право проведення цих робіт.

Після проведення земляних робіт, замовник спільно з підрядником забезпечують відновлення порушених елементів благоустрою у терміни установлені ордером-договором, але не пізніше трьох діб після закінчення земляних робіт.

Нагадую, що місця проведення земляних робіт повинні бути ретельно та надійно огорожені, виставлені попереджувальні дорожні знаки. Забороняється складувати вийнятий грунт на проїжджій частині дороги, газонах, пішохідних троуарах. Взагалі проведення земляних робіт не повинно погіршувати умови безпечної життєдіяльності мешканців міста та не створювати перешкод і незручностей для пішоходів та водіїв транспортних засобів.

Переважна більшість виконавців земляних робіт дотримуються вимог «Правил проведення земляних робіт на території міста Полтава».

Інспекція постійно контроює організацію та порядок проведення земляних робіт. На порушників, що ігнорують вимоги чинного законодавства складаються адміністративні протоколи та надаються приписи на усунення виявлених недоліків. За перше півріччя поточного року працівниками інспекції складено дванацять протоколів та надано 63 прииписи на усунення недоліків.

Звертаю увагу, що за проведення земляних робіт самовільно без дозвільних документів, недотримання виконання технічних вимог посадові особи і громадяни несуть адміністративну відповідальність. Розмір штрафу від 340 до 1700 грн. Крім того провали і просади, що з часом виникають в місцях виконання земельних робіт ліквідуються коштом, силами і засобами організацій які виконували земляні роботи, протягом двох років після прийняття відповідних об’єктів в експлуатацію.

Головний спеціаліст А.Глоб
 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

30.06.2022, 15:36