Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:36
Полтавцям до відома:Сьогодні, 13:16
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 30.06.2022, 15:36
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Чистота в місті – турбота кожного з нас!

11.08.2011, 09:14

"Чистота в місті – турбота кожного з нас!", "Духовній столиці-чарівне обличчя" - такі гасла повинні лунати з вуст кожного мешканця нашого міста і саме це повинно конкретними діями втілюватись в житття.

В ході щоденних перевірок контейнерних майданчиків трапляються випадки, коли мешканці нашого міста зносять туди великогабаритні речі, гілля, деревину та будівельні відходи. Згідно ст.,77.5 та ст77.23 «Правил благоустрою та забезпечення чистоти та порядку в м.Полтава» забороняється використовувати не за призначенням контейнери для збору сміття та побутових відходів, складати будь-які відходи та сміття на території міста, на схилах струмків, ставків, річок, а також в місцях масового відпочинку людей, лісосмугах, зелених насаджень, парках, скверах, рекреаційних зонах, інших місцях загального користування. Також забороняється передчасно виносити та залишати без догляду сміття та відходи у місцях зупинки сміттєвоза.

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, в свою чергу нагадує, що при виконанні ремонтних робіт будівельне сміття повинно щоденно вивозиться власниками будинків та організаціями, які проводять ремонт, викидають непотрібні меблі, старі речі і в жодному разі не допускати складання всього цього на прилеглих територіях до будинків, контейнерних майданчиків, та в контейнери для збору твердих побутових відходів.

Для вивозу будівельного сміття пропонуємо звертатись до КАТП-1628 та замовляти спеціалізований автотранспорт.

Шановні мешканці, пам’ятайте! За порушення правил благоустрою міста, а також за невиконання вимог щодо чистоти і порядку на території міста на вас чекає адміністративна відповідальність, згідно зі ст.152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» у вигляді штрафу 340 – 1700 гривень.

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

30.06.2022, 15:36