Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 13:00
Заяви прес-служби:Сьогодні, 09:29
Документи:Сьогодні, 08:16
Полтавцям до відома:21.09.2021, 09:52
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 22.09.2021, 13:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПОВОДЖЕННЯ З ВИКОРИСТАНИМИ МАСКАМИ ТА ГУМОВИМИ РУКАВИЧКАМИ

12.06.2020, 13:59

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» в місті Полтава, як і в цілому в державі, умовами карантину встановлені вимоги щодо забезпечення протиепідемічних заходів, які забороняють перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту (маски, респіратори). У результаті проведення цих заходів утворюється значна кількість відходів використаних медичних масок та рукавичок одноразового застосування, які становлять потенційну загрозу поширення інфекції для населення, оскільки на поверхні протягом певного часу (до 8 годин) можуть виживати віруси.

В умовах послаблення карантинних заходів, територія міста перетворюється на смітник через безвідповідальне ставлення мешканців міста до видалення засобів індивідуального захисту (маски, респіратори), особливо поряд з магазинами, ринками, супермаркетами. Для збереження здоров’я та навколишнього середовища необхідно виконувати вимоги:

• населенню використані маски та рукавички обережно зняти зовнішньою стороною всередину; видалити до ємності для збирання твердих побутових відходів (сміттєві урни/контейнери);

• у разі заміни використаних засобів захисту та гігієни (масок, рукавичок, серветок та хустинок) на вулиці, загорнути їх в листок паперу або пакет, що унеможливить перенесення вітром та видалити у найближчий контейнер; не рекомендується викидати їх безпосередньо до сміттєвих урн.

• суб’єктам господарювання, які здійснюють обслуговування населення в умовах карантину постійно підтримувати належний санітарний стан території, прилеглої до будівель;

• забезпечити збирання використаних працівниками масок та рукавичок одноразового використання в окремий пакет. В кінці зміни забезпечити його утилізацію разом з ТПВ, герметично зав’язавши пакет.

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Полтавської міської ради інформує, що за порушення вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення за статтею 44-3 на порушників передбачається накладання штрафів:

- на громадян від 17 000 до 34 000 грн.;

- ФОП від 34 000 до 170 000 грн.

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

22.09.2021, 13:00