Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 15:57
Події міста:Сьогодні, 15:51
Полтавцям до відома:27.07.2021, 09:44
Заяви прес-служби:23.07.2021, 08:50
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 28.07.2021, 15:57
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

ІНФОРМАЦІЯ ДЕПАРТАМЕНТУ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ОБОРОННОЇ РОБОТИ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: ОБЕРЕЖНО! БУРУЛЬКИ!

19.02.2021, 14:19

Фото з мережі Інтернет

Внаслідок різкого перепаду температур від -170С до + 10С у найближчі дні на дахах будинків, виступаючих частинах будівель масово утворюватимуться крижані бурульки, падіння яких може призвести не тільки до травмування людини, але й до загибелі. Особливу небезпеку бурульки становлять в місцях масового скупчення людей та на вузьких вуличках, де тротуари знаходяться упритул до будинків.

Особливо уважним потрібно бути під час прогулянок у парку з дітьми. На деревах утворюється значний сніговий покрив, подекуди з них може впасти велика брила снігу разом з бурульками. Тому, проходячи біля високих дерев, спершу необхідно переконатися, що немає загрози падіння снігу.

Для того, щоб та уникнути травмування крижаними бурульками, слід дотримуватись основних правил безпеки, а саме:

- встановлювати попереджувальні знаки і огорожі небезпечних місць можливого падіння бурульок;

- по можливості своєчасно збивати бурульки, які несуть небезпеку пішоходам і автотранспорту, що паркується біля будинків;

- пішоходам не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях відсутності самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків.

З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій (небезпечних подій), загрози життю та здоров'ю громадян, окремо звертаємось до власників та користувачів будівель та споруд, організацій, обслуговуючих житловий фонд, завчасно убезпечити населення, огородити можливі місця падіння бурульок, снігових мас, тощо та розмістити інформаційні покажчики про небезпеку. Вживати невідкладні заходи по зняттю, прибиранню бурульок та снігових мас з покрівель дахів будівель, споруд та інших елементів конструкцій, де існує загроза травмування громадян, забезпечити при цьому безпечні обхідні маршрути пересування.

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Полтавської міської ради звертається до всіх мешканців та гостей міста з проханням бути уважними та обережними.

Місто Полтава

Райони в місті

До вашого відома:

28.07.2021, 15:51