Календар оновлень:

Події міста:26.05.2024, 13:01
Полтавцям до відома:23.05.2024, 13:43
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:24.05.2024, 00:00
 
Останнє оновлення: 26.05.2024, 13:01
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У Полтаві стартував турнір з міні-футболу серед студентської молоді

23.10.2018, 10:15

22 жовтня у Полтаві на стадіоні «Динамо» стартував другий турнір з міні-футболу серед студентської молоді. Змагання відбулись за сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту та за ініціативи Студентської Ради міста Полтава.

Цьогоріч на змагання зареєструвалися 14 команд з вишів нашого міста. Серед них команди: Аграрно-економічного коледжу ПДАА, Полтавського коледжу нафти і газу ПолНТУ, Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, Політехнічного коледжу НТУ «ХПІ», Будівельного технікуму транспортного будівництва, аграрної академії, педагогічного університету, юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого, Інституту бізнесу імені академіка Юрія Бугая, технічного університету імені Юрія Кондратюка, кооперативного коледжу, медичного коледжу УМСА, коледжу харчових технологій НУ ХТ, бізнес-коледжу імені академіка Юрія Бугая.

Привітати учасників з початком турніру завітали представники міської влади та депутатського корпусу. Так, заступник міського голови Людмила Бойченко побажала спортсменам перемоги:

– Дуже приємно, що у Полтаві футбол – це один із найкращих видів спорту, який популяризується та живе, який дає нам переможців на державному рівні. Тому, бажаю усім успіху і нехай вашими іменами будуть названі наші українські рекорди.

До слів привітань також приєдналась депутат Полтавської міської ради Світлана Нестуля. Вона підкреслила, що полтавська студентська молодь найспортивніша:

– Я знаю, що вам треба змагатися, перемагати, рухатися вперед. Тому, хочу вам побажати від імені всіх, хто підтримує молодіжний спорт у нашому місті, перемог та нових звершень. Змагайтеся та хай переможе найсильніший!

Відбіркові командні ігри пройдуть протягом 22 та 23 жовтня, фінал турніру з міні-футболу відбудеться 25 жовтня. Фіналісти будуть нагороджені грамотами, кубками, медалями та солодкими подарунками від організаторів турніру

Відеоматеріал можна переглянути тут.

Місто Полтава

Райони в місті

До вашого відома: