Календар оновлень:

Події міста:10.07.2020, 15:56
Полтавцям до відома:10.07.2020, 15:01
Документи:10.07.2020, 14:39
Заяви прес-служби:09.07.2020, 14:44
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.07.2020, 15:56
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Рада підприємців

Положення про Раду підприємців м.Полтава


Звіт про роботу Ради підприємців м.Полтави за 2011 рік

Звіт про роботу Ради підприємців м.Полтави за 2012 рік

Перспективний план роботи Ради підприємців м. Полтава на 2013 рік

Рада підприємців м. Полтави 2013 року – розподіл обов'язків

Звіт про роботу Ради підприємців м. Полтава за 2013 рік
Рада підприємців міста Полтави


Діяльність Ради підприємців у 2014 році

У складні часи, які переживає наша країна Рада підприємці міста Полтава не лишилися осторонь існуючих проблем. Чи не кожного разу, коли чергова група бійців відправляється на Схід України її проводжають представники від Ради підприємців, які передають речі першої необхідності та продукти харчування для воїнів у зоні АТО.

Питання щодо забезпечення вояків зброєю та амуніцією, продовольчими та господарськими товарами повстають у громадськості чи не щодня. Члени Ради підприємців розуміють, що в нинішніх умовах країна не здатна забезпечити своїх захисників абсолютно усім, а тому не задаються зайвими питаннями, а просто роблять свій вклад у забезпечення учасників АТО необхідним. Так, на початку літа вони передавали допомогу у вигляді харчів та засобів особистої гігієни військовослужбовцям (≈ 35 тисяч гривень).

Про те, що позиція полтавських підприємців дуже відчутна, підтверджують в УМВС України в Полтавській області. Так, підприємці та окремі компанії допомагають і з продуктами, і з господарськими товарами, і з пошиттям форми та взуття, придбанням бронежилетів.

Продуктів харчування на суму близько 80 тисяч гривень відправили члени Ради підприємців Полтави та інших небайдужих підприємців міста й області у липні. У зону АТО доставили борошно, макаронні вироби, тушонку, печінкові паштети, копчене сало й тонни питної води. Цей перелік – невипадковий, адже підприємці збирають найнеобхідніше, те, чого не вистачає у підрозділах.

Окрім цього, значна кількість бійців, які від'їхали в зону бойових дій, отримали нову військову форму та берці, що були виготовлені також за кошти небайдужих підприємців. 

Представники Ради підприємців передавали й речі особистої гігієни: мило, пральні порошки, засоби для гоління, необхідні ліки, медикаменти. Взагалі, будь-які речі чи продукти харчування, які вирушали для бійців на Сход України не були закуплені просто так на власний розсуд. Підприємців попереджали заздалегідь, у чому є необхідність на передовій, аби не направляти зайвого, такого у чому потреби наразі не існує. Відправлялися лише ті продукти харчування та необхідні речі, про які просили самі бійці.

Із настанням холодів члени Ради підприємців потурбувалися про теплі речі для наших захисників. Так у середині жовтня в зону АТО було передано 320 пар теплих рукавиць та кількасот комплектів термобілизни.

Окрім допомоги нашим воїнам на Сході України члени Ради підприємців не забувають і про підростаюче покоління нашого міста, а конкретно про тих, хто потребує особливої уваги та турботи. Так, за доброю традицією, вже кілька років поспіль, члени Ради підприємців навідують дітей спеціалізованої загальноосвітньої школи № 39. Звичайно ж, не з пустими руками, а з купою подарунків.  Із одягу: комплекти шкільної форми для хлопчиків і дівчаток, сорочки, блузи, спортивні костюми, теплі светри й рукавички. Із канцтоварів: фарби й альбоми для малювання, прості й кольорові олівці, гумки, пластилін, зошити та обгортки для них. Із продуктів: печиво та цукерки.

Піклуються члени Ради підприємців і про пацієнтів дитячої міської клінічної лікарні.

Наразі ж, Рада підприємців міста Полтава продовжує активно надавати допомогу нашим бійцям на Сході України.Над чим працювала Рада підприємців Полтави протягом 2012 року

Рада підприємців міста Полтави протягом 2012 року провела 20 розширених засідань, на які запрошувались підприємці, представники різних видів діяльності, керівники контролюючих, правоохоронних, виконавчих та дозвільних органів, банківських установ.

Січень. Розглянули стан виконання Стратегічного плану економічного розвитку м. Полтави під новим кутом зору, адже з часу його прийняття минуло чотири роки, та внесли корективи згідно діючих вимог в частині бізнесу, особливостях регуляторної політики та роботі дозвільного центру.

В рамках заходів укладеної угоди про співпрацю між містами побратимами, до Полтави завітала делегація з Боржомі на чолі з головою муніципалітету Бесиком Курдадзе. Грузинські друзі у Галереї мистецтв презентували фільм про туристичні досягнення Боржомі та гірськолижного курорту Бакуряні. Адресували презентацію представникам туристичного бізнесу, для розширення їхніх пропозицій на ринку туристичних послуг. Порушувалося питання і щодо активізації грузинських туристів – адже гості визнали: Полтава – місто чудове і багате на історичні пам'ятки, тож неодмінно їх зацікавить. У зустрічі взяли участь секретар міської ради Оксана Деркач, заступники міського голови Світлана Порохня та Ольга Борисенко.

Лютий. Організували разом з Обласним молодіжним центром праці Школу з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес». Учасниками проекту стали близько 100 учасників, які закінчили школу та презентували свої бізнес-проектів. За успішними випускниками після захисту своїх ідей, було закріплено кураторів, які ділились з молодими підприємцями досвідом. Члени Ради підприємців взяли найактивнішу участь у становленні молодих бізнесменів.

Березень. Уклали договір про співпрацю Ради підприємців із Полтавським університетом економіки і торгівлі. З метою підготовки сучасних фахівців, адже закладові необхідна практична допомога підприємців: проведення семінарів, тренінгів, майстер-класів для студентів, а головне – можливість поєднання теорії із практикою. Погодилися залучати студентів закладу на стажування із подальшим працевлаштуванням спершу на своїх підприємствах, а надалі – на інших організаціях міста.

Було проведено спільне засідання Радою підприємців з Фондом підтримки підприємництва та Полтавським регіональним центром з інвестицій та розвитку, де визначили напрями співпраці у залученні коштів іноземних та вітчизняних інвесторів для інвестиційного та інноваційного розвитку підприємництва у м. Полтава. Основний акцент підприємці міста зробили на те, що в Полтаві було б доречно залучати інвестиції не стільки на нові проекти, скільки на відродження тих великих промислових об'єктів, які вже існують.

Розглянули проект рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення п'ятнадцятої сесії Полтавської міської ради п'ятого скликання від 5 червня 2007 року «Про затвердження Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м.Полтава та переліку стягнень за порушення цих «Правил» та проект «Положення про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Полтава», стосовно яких у підприємців виникли деякі зауваження. Отримавши роз'яснення по спірних пунктах від головного художника міста Віктора Лущая і начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом Полтави Євгена Савчука та враховуючи пропозиції присутніх, проекти відправили на доопрацювання.

Важливим для Ради підприємців є тісна співпраця із городянами та якісний зворотній зв'язок. Саме тому було вирішено завести сторінку ради у соціальній мережі facebook. Приємно зазначити, що полтавці мають змогу не лише прочитати про діяльність ради, але й напряму запитати про те, що їх турбує, вже відсьогодні.

Квітень. Розглянули та надали експертну оцінку бізнес-планів на отримання поворотної фінансової допомоги від комунальної організації «Фонд підтримки підприємництва» Полтавської міської ради в рамках виконання міської програми розвитку підприємництва на 2011-2012 роки.

Долучились до проведення всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» для забезпечення дитячих лікарень медичним обладнанням та сприяли розповсюдженню інформації про даний захід серед підприємців та мешканців Полтави, допомоли із розміщенням скриньок по збору коштів у торгових площах та організаціях міста.

Розглянули проект «Положення про впорядкування територій та визначення меж земельних ділянок (розмежування виконання містобудівної та землевпорядної документації у м.Полтава)» та проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення». Стосовно яних у підприємців міста виникло багато запитань, відповіді на які допомогли надати запрошені на засідання представники управління з питань містобудування та архітектури, комунального підприємства «Містобудування та кадастру» та міського центру зайнятості.

Травень. Рада взяла участь у «круглому столі» з територіальним відділенням Антимонопольного комітету України на тему «Обговорення проекту Загальнодержавної програми розвитку конкуренції в Україні на 2013-2023 роки» за участі представників влади і бізнесу. Радою підприємців були ухвалені пропозиції до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення» в який запропонували внести зміни, а саме, виключити обмеження щомісячної компенсації суб'єктам малого підприємництва у розмірі мінімального страхового внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Розробили та затвердили пропозиції до проекту Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», що були представлені на громадському слуханні.

Ухвалили створення громадського посту в Єдиному дозвільному центрі для налагодження ефективного зворотного зв'язку із підприємцями.

Червень. Рада підприємців провела об'єднане засідання на тему: «Обмеження тиску на бізнес представниками державних органів, відсутності з їх боку перешкод розвитку підприємництва, забезпечення реального захисту бізнесу від неправомірного впливу, налагодження співпраці правоохоронних органів і підприємницького середовища у створенні сприятливого бізнесового та інвестиційного клімату» за участю начальника управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Полтавській області Владислава Руденка, начальника управління державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України в Полтавській області Дмитра Пасєки та заступника начальника ДПІ у місті Полтаві Віктора Книша. Обговорили співпрацю контролюючих органів та бізнесу. Сьогодні, вищезазначені структури проводять перевірки тільки в разі надходження заяви про порушення прав. Більше того, підприємці, які звертаються до контролюючих органів з питаннями щодо організації своєї діяльності, завжди отримують вичерпні відповіді і в подальшому не мають проблем. Торкнулися також питань стихійної торгівлі та погодження розташування малих архітектурних форм (тимчасових споруд).

Радою підприємців було погоджено внесення змін до проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради «Про внесення змін до рішення сесії виконавчого комітету Полтавської міської ради від 27.04.2011 р. № 155 «Про впорядкування питання встановлення режимів роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства і сфери послуг та їх обліку в м. Полтава», а саме стосовно видачі погоджень на встановлення режимів роботи пересувних тимчасових споруд, які використовуються при проведенні ярмарків, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на час проведення таких заходів.

Липень. Проведено об'єднане засідання з Державною податковою інспекцією у м. Полтава, на якому підбили підсумки сплати за 1 півріччя 2012 року єдиного податку та обговорили наслідки і результативність регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків та зборів».

Взяли участь у бізнес – форумі «Влада та бізнес – партнери» за участю керівництва області та представників Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Кабінеті Міністрів України.

Організаційні моменти підготовки до Дня підприємця Свято відбудеться 30 серпня у міському Будинку культури. Нині управлінням культури вже підготовлено сценарний план заходу, запропоновано виступи творчих колективів. У рамках свята нагородять найкращих бізнесменів міста, а також проведуть виставку досягнень малого та середнього підприємництва, «круглий стіл» з проблем функціонування дозвільної системи.

Серпень. Організували проведення щорічного міського конкурсу «Кращий підприємець року міста Полтави» та професійного свята Дня підприємця.

30 серпня у приміщенні міської ради відбулося урочисте засідання Ради підприємців Полтави. В нь

Міська влада

До вашого відома:

10.07.2020, 15:56