Календар оновлень:

Події міста:03.07.2020, 16:00
Документи:03.07.2020, 15:08
Заяви прес-служби:02.07.2020, 13:22
Полтавцям до відома:30.06.2020, 15:56
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 03.07.2020, 16:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Звіт 

про роботу депутата Полтавської міської ради 7-го скликання

Голова фракції  «Об'єднання «Самопоміч»

Виборчий округ №28. Межі округу:  м.Полтава – бульв.Юрія Побєдоносцева: 4 к.1–4 к.2; вул.Героїв АТО: 116 к.2–118/2 к.4; вул.Мечникова м.Полтава – бульв.Юрія Побєдоносцева: 3, 4 к.3–15; м.Полтава – бульв.Євгена Коновальця, вул.Нікітченка

Громадська приймальня: кожний третій четвер місяця з 17.00 до 19.00,  вул.Соборності 36,каб.241.

Контактний телефон: +380(50)662-9412; електронна адреса: 
dmytrosenchakovych@gmail.com

Голова постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту,розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму.

За звітний період, брав активну участь у всіх без вийнятку сесійних засіданнях Полтавської міської ради.  Провів 18 засідань  постійної комісії, якої являюся головуючим.
Вів активну участь та  діяльність в постійних комісіях, ретельно вивчав усі питання, які розглядалися на комісіях. Сумлінно виконував обов'язки голови комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту,розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму.

Беру активну участь у місцевому самоврядуванні.
Представляючи інтереси територіальної громади, підримую нагальні та важливі питання, які сприяють розвитку міста та не підтримую рішення,які вважаю шкідливими для громади Полтави.

Також веду активну роботу з проблемними та важливими питаннями виборців, зважуючи скарги, причини та ретельно вивчаючи необхідну документацію.

Таким чином, мною була проведена важлива комісія щодо звернення громадян з приводу ремонту житлового фонду, на якій була донесена інформація до громадян на цю тему та виробленний алгоритм внесення таких об'єктів на розгляд та їх черговість разом з громадою міста.

Брав активну участь у перемовинах з підприємцями – власниками скандальних МАФів. Являюся членом комісії з розміщення МАФів. Беру активну участь у розгляді питань даної комісії.

Також брав активну участь у перемовинах з приватними перевізниками, щодо вирішення транспортного колапсу, прийняття рішення підвищення проїзду та формування меморандуму між міською владою та перевізниками.

Є членом робочої групи , яка опрацьовує варіанти завершення довгобуду на бульварі Боровиковського, 11. Уважно досліджую це питання, відвідував виїзні комісії та максимально долучався до вирішення цього питання.

На засіданні двадцять п'ятої сесії вніс проект рішення з пропозицією розпустити виконком, щоб внести зміни в його склад, бо члени працювали неефективно.

Завжди наполягаю на прозорості, відкритості та законності у роботі міської влади. Тому виявив бажання очолити комісію з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту,розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму.

Також разом з ГО «SavePoltava» працював над проектом про передачу Кадетського корпусу Державній Судовій адміністрації України, який був підтриманий на сесії міської ради. Та підримую інші проекти по збереженню архітектурних пам'яток  Полтави.

Окрім вищевказаного, разом з командою, веду активне соціальне життя, долучаючись до благодійних та важливих соціальних заходів у місті.

 

 

 

 Біографічна довідка

Міська влада

До вашого відома:

03.07.2020, 16:00