Календар оновлень:

Події міста:03.07.2020, 16:00
Документи:03.07.2020, 15:08
Заяви прес-служби:02.07.2020, 13:22
Полтавцям до відома:30.06.2020, 15:56
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 03.07.2020, 16:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Депутат Полтавської міської ради Соціал-Демократичної партії Олена Чірікова-Зоріна на звернення мешканців мікрорайону Сади-2  з приводу отриманих повідомлень від Оператора зовнішніх інженерних мереж  ПОКВПТГ - «Полтаватеплоенерго», щодо встановлення вузла комерційного обліку гарячої води за рахунок мешканців або кредитних коштів, відразу миттєво відреагувала та почала займатися вирішенням цієї проблеми.

Позиція Оператора зовнішніх інженерних мереж дії, якого направлені на встановлення вузлів комерційного обліку гарячої води, викликало різке невдоволення громадськості, тому 03 червня 2019 року депутат зареєструвала відповідний проект рішення, звернення депутатів Полтавської міської ради до Президента України, Прем'єр-міністра України, Верховної Ради України, Голови НКРЕКП щодо внесення змін у діюче законодавство та вивчення проблематики даного питання з внесенням правок.

Разом з  юристами Соціал-Демократичної партії  надали відповідь ПОКВПТГ -«Полтаватеплоенерго» про те, що категорично проти, адже при відсутності відповіді до 12 червня 2019 року  від мешканців, це надасть автоматичну згоду  ПОКВПТГ - «Полтаватеплоенерго на встановлення вузла, з відсотками банку та виплатою на п`ять років. Також підготували відповідне звернення від мешканців до Полтавської міської ради.

12 липня 2019 року на сесії Полтавської міської ради проект рішення «Про звернення депутатів Полтавської міської ради до Президента України, Прем'єр-міністра України, Верховної Ради України, Голови НКРЕКП щодо внесення змін у діюче законодавство» був підтриманий депутатами.

Адже всі розуміють, що Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», постанова Кабінету Міністрів України 444 від 06.06.18 року порушують права людей та змушують платити з усіма втратами, кожна людина повинна платити виключно згідно свого індивідуального лічильника.

Відразу після отримання мешканцями мікрорайону Садів-2 від оператора зовнішніх інженерних мереж ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку гарячої води, депутат провела зустріч з людьми у 9 дворах стосовно даної проблематики, 1003 підписи було зібрано на Садах-2 і тисячі по всьому місту, адже Соціал-Демократична партія не дозволить знущатися над людьми і вішати тягар.

Президент і Верховна Рада мають почути волю ПОЛТАВЦІВ та внести правки в даний Закон і ніколи не забувати, що всі Закони України повинні прийматися  виключно в інтересах людей, а ми завжди будемо тримати руку на пульсі!

Тільки разом ми зможемо зробити більше.

- Вперше в дворах у мікрорайоні Сади-2 депутат Олена Чірікова-Зоріна ініціювала проведення важливих заходів, працівники патрульної поліції провели заняття для дітей в рамках акції «Безпечний двір-безпечне місто». 

Дуже важливий та необхідний захід, адже дітей навчали поведінки з незнайомими людьми, в'ясували, що дорослі люди не можуть просити допомоги у дітей, що не можна йти до машини, якщо навіть старенька бабуся просить провести її до автомобіля чи до під'їзду. Також дітей познайомили з правилам дорожнього руху, продемонстрували патрульну машину, бронежилет та всім роздали пам'ятку. Діти брали активну участь та віднеслись відповідально до навчань, тому всі гарно засвоїли знання. Батьки були дуже вдячні.

Депутат після заходу повідомила:

- Я впевнена, що діти все запам'ятали і дана інформація стане їм у пригоді. Прикро згадувати історію з дитинства, що колись давно у власному дворі, чоловік схопив мене на руки і вже ніс до свого автомобіля, він хотів викрасти мене. Цей чоловік хотів забрати мене від сім'ї, мені було дуже страшно. Мене, на щастя, врятували, вирвали із рук жаху і подарували життя. Тож я знаю, що мій обов'язок також допомагати дітям та інформувати людей, як необхідно себе поводити при спробі викрадення.

Влітку 2019 року Депутат вперше у дворах ініціювала проведення профілактично-навчальних заходів, звернулася до фахівців Державної служби з надзвичайних ситуацій з проханням  провести захід для дітей з роз'яснення основних правил безпеки життєдіяльності та навчити дітей, як поводитися під час різних екстремальних ситуацій.

В серпні 2019 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у двір приїхала пожежна машина, щоб провести для дітей інформаційно-профілактичні заходи.

Вкрай необхідний і важливий захід, адже дітям нагадали правила пожежної безпеки у побуті, закликали не провокувати пожежі, не бавитися з сірниками та запальничками, навчили правилам поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів та застарілих боєприпасів.

І продемонструвати спеціальну та пожежно-рятувальну техніку, надали можливість всім охочим ліквідувати умовну пожежу з використанням води, сфотографуватися біля автомобілі.
Дітки були дуже активні та залишилися задоволені, море емоцій, як у дітей так і батьків.

Восени 2019 року в мікрорайоні Сади-2 відбулися змагання серед дітей з гри лазертаг, ініційований депутатом Соціал-Демократичної партії Оленою Чіріковою-Зоріною

Так як дітям дуже подобається дана гра, депутат звернулась до секретаря міської ради Олександра Шамоти з проханням допомогти в організації даного заходу. Він скоординував роботу з директором Полтавського міського закладу-центру фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх" Оксаною Юріївною, яка  з радістю погодилася провести даний захід.
Діти отримали море позитивних емоцій та просили повторити ще.

Депутат говорить:

- Я вдячна діткам за їх активність та подаровані емоції, Олександру Шамоті за підтримку моїх ініціатив, Оксані Юріївні за організацію заходу з врахуванням всіх побажань, професійність, людяність та вміння створити чарівну атмосферу, тренерам за професійну роботу під час гри з дітьми, все пройшло на найвищому рівні.

Діти отримали грамоти, блокноти та цукерки.

Вперше в мікрорайоні Сади-2 за ініціативи депутата Полтавської міської ради Соціал-Демократичної партії Олени Чірікової-Зоріної були оновлені 2 дитячі майданчики по програмі УЖКГ та реалізований проект дитячо-спортивний майданчик «Райський двір» по програмі «Бюджету участі», які будуть передані на баланс міста.

За адресою вул. Героїв АТО, буд.116, корп.3 та Героїв АТО, 118, корп.2 була проведена колосальна робота. Мешканці разом з автором Оленою Чіріковою-Зоріною перемогли по програмі Бюджету участі і проект «Райський двір» наприкінці 2019 року був реалізований.

Двір по вул. Героїв АТО, 114, корп.2 дуже великий і там багато дітей проводять час. Ще у 2018 році депутат разом із Наталією Василець подавали проект «Сучасний двір» по програмі «Бюджету участі», але не перемогли. 
Тому депутат впевнена, потрібно відремонтувати саме цей двір і оновити дитячий майданчик, адже мешканці постійно займаються благоустроєм майданчику, вигравали в конкурсі на кращий двір.

Також багато дітей граються у сквері по бул. Євгена Коновальця, 7. Саме там дитячий майданчик в аварійному стані. Тому оглянувши все на місці, приступили до роботи. Депутат була постійно на зв'язку із заступником начальника УЖКГ Віталієм Худолієм. Неодноразово виходили на місце та погоджували роботи по ремонту дитячого майданчика. Станом на 09 жовтня 2019 року два майданчика оновлені та відремонтовані, вартістю 285 тис. грн.

Проект «Райський двір», вартістю 300 тис.грн., у 2019 році дофінансований на 200 тис.грн. Тепер загальна його вартість 500 тис.грн.

Міська влада

До вашого відома:

03.07.2020, 16:00