Календар оновлень:

Події міста:03.07.2020, 16:00
Документи:03.07.2020, 15:08
Заяви прес-служби:02.07.2020, 13:22
Полтавцям до відома:30.06.2020, 15:56
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 03.07.2020, 16:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

ЗВІТ ДЕПУТАТА ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ БОЙКА ЮРІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА

Виборчий округ №: 42

м.Полтава – бульв. Богдана Хмельницького: 13–17, 19, 22; вул. Олександра Бідного: 18–20; вул. Чураївни: 9–11; просп. Вавілова: 5–9/26; м. Полтава – вул. Чураївни: 5, 13; просп. Вавілова: 1/15–3 

Громадська приймальня:

Кожної четвертої середи місяця з 12 до 14 год. 

Адреса: вул. Соборності, 46, оф. 174А, РА «БОЙКО».

Тел. +38 (099) 647-91-21

Ел. адреса: boyko.dept@ukr.net

 «Працювати заради добробуту не лише мешканців мого округу, а й всього міста», – з таким гаслом я йшов у міську раду, з таким розпочав 2019 рік.

Я звик бути дієвим, як в бізнесі, так і в політиці. І мешканці Левади та Подолу (а саме їхні інтереси я представляю) про це знають. Я завжди відкритий, мене можна знайти за робочим номером телефону, депутатські прийоми проводжу за графіком. Я знаю про всі проблеми на ввіреній мені території, та намагаюся зарадити всьому, що є в межах моєї компетенції.

Мої пріоритети у якості депутата у 2019 році: підтримував гідні ініціативи в місті, працював над осучасненням Полтави, збереженням його культурно-історичної спадщини, пом'якшенням екологічних проблем, допомагав людям вирішувати житлово-комунальні проблеми, працював над благоустроєм в місті.

Протягом звітного періоду брав участь у більшості сесійних засідань Полтавської міської ради, у засіданнях депутатських комісій, в тому числі постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства, до складу якої я вхожу. 

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНА СФЕРА ТА ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

1.    Дитячий майданчик по вул. Чураївни, 11

На початку літа 2019 року до мене звернулися мешканці будинку по вул. Чураївни, 11. В цьому районі проживає чимало родин з дітьми, але немає облаштованого за правилами, придатного для відпочинку, безпечного дитячого майданчика. Направив лист секретарю Полтавської міської ради О. Шамоті, з проханням включити упорядкування прибудинкової території, встановлення нового (або, хоча б, ремонт наявного) дитячого майданчика в План розвитку ЖКГ на 2019 рік. У 2019-му році ремонтні роботи не розпочали. Утім, я тримаю це питання на контролі і буду наполягати, щоб вирішення його почали у 2020-му.   

2.    Звернення громадян будинку по вул. М. Бірюзова, 88

У липні до мене з проханням про допомогу звернулися мешканці будинку по вул. М. Бірюзова, 88. Біля будинку є приватна прибудова, облаштування якої не доведено до житлового стану. Це приміщення занедбане, й стало прихистком для безхатьків, котрі увесь час порушували техніку пожежної безпеки. Мешканці боялися за будинок, за життя та здоров'я дітей, котрі гуляли на території поруч. Я звернувся до начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста А.А. Тонконога. Разом з інспектором виїхали на місце, ознайомилися з ситуацією, знайшли власника прибудови, склали відповідний припис. Особи без визначеного місця проживання сюди більше не приходять, приміщення власник виставив на продаж. 

3.    Пішохідні переходи у місті

Зробити пішохідні переходи безпечними, освітленими – одне із завдань комунальних служб міста. Як депутат, я не можу бути осторонь цієї проблеми, до мене повсякчас надходить низка звернень від громадян. Свого часу за моєї допомоги був облаштований пішохідний перехід на зупинці Головка. Цього року до мене звернулися мешканці мікрорайону Половки. Їх турбував перехід на зупинці «Бібліотека». Він мало того, що погано проглядається через поворот дороги й рельєф, так і майже не освітлений. Як вирішив проблему: направив відповідний запит на ім'я заступника міського голови О. Чепурка. На запит  відреагували, освітлення та облаштування відповідними дорожніми знаками перехрестя вулиць Великотирнівська та Ю. Тимошенка включили в план робіт на 2020 рік. Тримаю питання на контролі.

На черзі – пішохідний перехід на зупинці вул. Миру (Левада).

3. Будівництво на території артскладів

Вважаю ситуацію з відтермінованим початком будівництва на земельній ділянці, обмеженій вул. Олеся Гончара (колишньою Енгельса) та Першою міською лікарнею, двозначною. Щоб розібратися, направив депутатський запит директору КЗ «Центр охорони та досліджень пам'яток археології Полтавської обласної ради» І. Кулатовій. У зверненні висловив прохання надати інформацію про наукові дослідження, які тут відбувалися з 2006 року по сьогодні, з метою виявлення поховань загиблих у роки Другої світової війни та жертв сталінських репресій. Вважаю, що це питання треба довести до логічного завершення. Моя позиція: наукові дослідження, перепоховання решток, встановлення Меморіалу загиблим і початок житлового будівництва. Шану загиблим віддати треба однозначно, утім, усю територію земельної ділянки віддати під меморіал – безглуздо і нераціонально.

 ЗАХИСТ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ПІДПРИЄМЦІВ

         У листопаді подав звернення до Президента України та Верховної Ради «Щодо відміни прийнятих Верховною Радою Законів № 128, 129» на сесію міської ради та його підтримали депутати більшістю голосів.

Під кінець року, відповіддю на звернення стало утворення Кабміном координаційної ради з питань мікро- та малого підприємництва. До її складу увійшли представники громадських організацій, підприємці-практики.

Нині очікуємо від координаційної ради напрацьовані проєкти рішень, у яких буде розроблена система спрощеного оподаткування для підприємців першої групи. Шляхом підвищення граничного розміру річного доходу, можливості використання праці найманих осіб, розширення переліку дозволених видів діяльності. Також болюче питання – чинний порядок подання податкової звітності, пов'язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій. Він теж потребує перегляду. 

ЕКОЛОГІЯ ТА ВПОРЯДКУВАННЯ ПРИРІЧКОВОГО ПАРКУ

2017 - 2019 роки стали часом боротьби як за екологічне, європейське споживання рекреаційних ресурсів міста, так і проти незаконних забудов на території Прирічкового парку. Я, як депутат, та як мешканець Левади, від самого початку опікувався цим питанням, і нині продовжую вболівати за долю парку. Найбільша рекреаційна зона міста має бути збережена. Утім, процес перетворення її на зону цивілізованої рекреації затягується. І поки на різних рівнях влади та громади тривають дискусії, чимало дерев у парку стають аварійними і несуть загрозу життю та здоров'ю людей. А там часто відпочивають мешканці найближчих мікрорайонів з дітьми, бігають спортсмени тощо. Виключно з метою безпеки, назріло рішення звернутися до відповідних органів міськради з вимогою розробити, обрахувати та внести до Програми ЖКГ на 2020 рік упорядкування цієї території.

У вимозі зазначені роботи, що необхідно виконати:

-         Зробити повну санітарну розчистку зеленої зони від дикої порослі та аварійних і мертвих дерев;

-         Зробити відсипку гравієм дрібної фракції вже існуючих доріжок для піших прогулянок та пробіжок;

-         Виконати планування території, при необхідності – засипати канави та ями.

На мою вимогу була сформована комісія, до складу якої увійшов фахівець від Державної екологічної інспекції Центрального округу та спеціаліст управління ЖКГ. Комісія має провести обстеження і дати висновок про стан зелених насаджень у Прирічковому парку. За висновком екологічної інспекції управління ЖКГ ухвалить рішення стосовно видалення аварійних зелених насаджень та порослі на території Прирічкового парку у найкоротший термін.

Проведення робіт з розчистки Прирічкового парку  внесено в Програму ЖКГ на 2020 рік.

Продовжую активно працювати задля добробуту міста.  

 

«2018-й – РІК ЗМІН ТА ВОЛЬОВИХ РІШЕНЬ»: ЗВІТ ДЕПУТАТА ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЮРІЯ БОЙКА

Три роки у складі депутатського корпусу Полтавської міської ради. Чимало втілених ініціатив на особистому рахунку та на рахунку команди «Самопомочі» у Полтаві. Благоустрій Прирічкового парку та співпраця з «Інститутом розвитку міста» над концепцією його розвитку , робота із зверненнями громадян,  робота у тимчасовій робочій групі з питань ремонту каналізаційних колекторів,та інше. Це – маленькі кроки до комфортного, мобільного, успішного та сучасного міста.  

1.     Депутатські прийоми – простір для гідних ініціатив

Згідно з графіком, депутатські прийоми у мене відбуваються кожної четвертої середи місяця з 12.00 до 14.00, та кожного другого вівторка з 16:00 до 18:00. До мене приходять люди зі своїми проблемами, шукають допомоги і діляться ідеями, спрямованими на розвиток, осучаснення міста і разом з тим – збереження його культурно-історичної спадщини. Важливі й справді необхідні я виношу на профільні комісії й сесію міської ради, звертаюся з депутатськими запитами до профільних управлінь задля того, щоб пришвидшити вирішення нагальних проблем. 

2.     «Полтававодоканал» отримав додатково 10 млн. грн. на ремонт аварійних колекторів

На сьогодні я є головою робочої групи, котра опікується ремонтом каналізаційних колекторів при депутатській комісії з питань містобудування. Нині з каналізацією у Полтаві – майже катастрофа. Через значну кількість старих трубопроводів у 2018 році на диспетчерську службу надійшло 3865 заявок, з них 3145 — аварійних. Протягом року стався 71 провал на колекторах, 32 з них ще не ліквідували. Комунальне підприємство, спільно з обласною та міською владою, розробило Програму модернізації систем водопостачання та водовідведення у Полтаві. У Програму внесено реконструкцію підземних водозаборів та насосних станцій на водозаборах Полтави. Також передбачено встановити сучасне електролізне обладнання. На реалізацію цієї програми планується залучити інвестицій на суму 30 мільйонів євро. Отож, робота у цьому напрямку триватиме ще не один рік.

3.     Регульований пішохідний перехід на проспекті Миру (зуп. Головка) .

Мешканці мікрорайону Левада ще два роки тому почали просити обладнати регульований пішохідний перехід  на проспекті Миру, неподалік від зупинки Головка. Кілька разів формували петиції з цього приводу. Люди наполягали, адже саме у цьому місці потрібно перейти проїжджу частину, 4 смуги досить інтенсивного руху, щоб потрапити до зупинки громадського транспорту. Мешканці мікрорайону скаржилися, що водії  часто суттєво порушують встановлене обмеження швидкості руху, не пропускають пішоходів в крайній лівій смузі, майже ніколи не зупиняються. Тому урегулювання та убезпечення тут руху було важливим кроком цього року. І ось нарешті після кількох моїх звернень до мера міста, після звернень до дорожної поліції, після розгляду на депутатській комісії, на зуп.Головка облаштований пішохідний перехід із світлофором і додатковим освітленням.

4.     Ремонт м'якої покрівлі 5-поверхового житлового будинку на просп. Вавілова, 2 ,та проїзджої частити вулиці Олександра Бідного.

Грибок на стінах, мокра стеля, високі ціни за послуги ЖЕО №2 – з усіма цими проблемами до мене звернулися мешканці будинку на просп. Вавілова, 2. У відповіді на депутатський запит щодо цієї будівлі, йшлося: «житловий будинок включено до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2018 рік, до переліку адрес будинків, що потребують капітального ремонту покрівлі.»

Під моїм особистим контролем капітальний ремонт даху будинку минулого року завершили.

Окрім цього, мешканців турбував надвисокий тариф за прибирання прибудинкової території: «Двірники мають прибирати два рази на тиждень. Прибирають фактично 20 хв! Закріплена територія – 3000 м2. Ми сплачуємо за неї 84 коп. за м2».

Я їм порекомендував створити ОСББ. Самоуправління в будинку допоможе не тільки найняти адекватну людину для прибирання території, а й колективно визначити межі та встановити зарплату. Питання ремонту даху, утеплення, підвалів та під'їздів також вирішуватимуться оперативніше. Більше того, люди цінуватимуть свої кошти, а відповідно, і зроблене в домі.

Також до мене зверталися мешканці Левади з наріканнями на жахливий стан вулиці Олександра Бідного, через яку якраз почали інтенсивно їздити до новобудов ,виконаних ТОВ «Сучасний Дім». На мої депутатські звернення наразі виконано капітальний ремонт асфальтового покриття вулиці Олександра Бідного.

5. Полтава стане привабливим туристичним містом без кричущої зовнішньої реклами

Разом з ГО «Міжнародний бізнес центр» та представниками рекламних майстерень міста  проведено громадське  дослідження та аналіз (громадська антикорупційна експертиза) змісту нормативно - правових актів органів місцевого самоврядування,  прийнятих та виданих у місті Полтава, а саме рішення тринадцятої сесії Полтавської міської ради п'ятого скликання від 03.04.2007р. «Про порядок розміщення зовнішньої реклами та спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами в м. Полтаві» (далі – первинне Рішення) та Рішення тринадцятої сесії  Полтавської міської ради шостого скликаннявід 07.09.2011 р. «Про   внесення   змін   та   доповнень   до рішення тринадцятої сесії Полтавської міської ради п'ятого скликання від 03.04.2007 р. «Про порядок розміщення зовнішньої реклами та спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами в м. Полтаві» (далі – вторинне Рішення), щодо наявності потенційних ризиків виникнення корупційної складової (корупціогенних факторів).

 На черзі - розробка нового,з урахуванням поправок, «Порядку  розміщення зовнішньої реклами».

6. Перехід в постійну комісію з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства.

З осені 2018 року працюю у складі цієї комісії. Є багато питань в галузі і освіти, і культури, і медицини, над якими треба працювати. Відчуваю у собі сили та маю ідеї для розвитку Полтави саме в цих напрямках.

Рік, що минув, був плідним та насиченим подіями. Роботи, кроків вперед також зроблено чимало. Переконаний – свідомих полтавців, які знають, чого хочуть і як це збудувати у Полтаві додалося. Разом – ми зможемо все. Полтава скоро стане справді європейським містом!.

 

 

Міська влада

До вашого відома:

03.07.2020, 16:00