Календар оновлень:

Події міста:25.11.2020, 17:27
Документи:25.11.2020, 16:26
Полтавцям до відома:25.11.2020, 13:57
Заяви прес-служби:24.11.2020, 16:52
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 25.11.2020, 17:27
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора Полтава туристична For foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

27.02.2019 Активність та небайдужість, як запорука розвитку громадянського суспільства: підбили підсумки "Зимової Студреспубліки"

27.02.2019, 13:24

Із 8 по 10 лютого у с. Олефірівка Миргородського району проходив VIII етап проекту «Зимова Студреспубліка». 40 перспективних, амбітних, креативних та творчих представників студентської молоді Полтавщини долучилися до обговорення теми цьогорічного «зльоту» – «Прогресивні способи громадянської солідарності на Полтавщині». Протягом трьох днів хлопці та дівчата шукали прогресивні шляхи розвитку громадянського суспільства України.

Підбивали підсумки «Зимової Студреспубліки» минулого тижня у стінах Комунальної організації «Інститут розвитку міста». Почути молодь, їхні ідеї та бачення щодо поліпшення громадянської солідарності на Полтавщині завітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко, депутати Полтавської міської ради Андрій Матковський та Олександр Глазов.

Захід відбувся за сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради. Начальник управління Олена Бабенко зазначила, що три дні, протягом яких тривала Студреспубліка, були дуже насиченими, робота молоді принесла чимало прогресивних шляхів вирішення заданої проблеми:

– Ми маємо залучити нашу молодь до процесів державотворення, участі у місцевому самоврядуванні. Тим більше, якщо ці хлопці та дівчата самі мають бажання бути активними, бути тими, хто не просто прагне змін, а готовий сам робити усе для того, аби ті якісні зміни здійснити. Тема громадянської солідарності є дуже актуальною сьогодні і саме молоді належить знайти шляхи вирішення цієї проблеми.

Протягом трьох днів «Зимової Студреспубліки» студенти обговорювали питання солідарності, які її цілі та можливості. 20 експертів провели для юнаків та дівчат факультативи та тренінги. По завершенню кожна група представила свій план розвитку громадянської солідарності на Полтавщині.

Молоді люди презентували креативні та цікаві дорожні карти, обрати переможця було врай нелегко. Тому, цьогоріч «Зимова Студреспубліка» має два других місця. Серед тих найкращих і учасниця Нателла. Під час своєї презентації дівчина зауважила, що головне – це бажання до змін:

– Основна наша ідея – це прогресивна команда, люди, які хочуть солідаризуватися, мають креативні ідеї і готові їх втілити. Зміни можливі лише тоді, коли є люди, які самі хочуть ці зміни втілити в життя. За нашим планом, наша команда має створювати корисні ідеї, які стосуються різних сфер життєдіяльності, та поширювати їх серед громадськості.

«Студреспубліка» допомагає молоді розкрити свій потенціал, – переконаний депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський:

– Майбутнє міста неможливе без талановитих, рішучих та творчих студентів. Саме від них залежить майбутнє міста, майбутнє країни. Молодь – це індикатор розвитку суспільства, розвитку держави. Владу, яка не чує молодь, рано чи пізно буде змінено. Дуже добре, що Полтава має таких молодих людей, які не залишаються осторонь, які шукають шляхи, як змінити будь-що на краще.

Захід став чудовою платформою для реалізації молоді як особистостей та втілення найцікавіших ініціатив, це майданчик, який дає молоді можливість для розвитку. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко зауважила:

– Часто талановиті, освічені, енергійні хлопці й дівчата не можуть самореалізуватися, тому багато хто з них виїздить за кордон. Втрачає від цього і наше місто, і вся держава. Ми поставили за мету відкрити для молодих полтавців так звані соціальні ліфти, щоб вони мали змогу виявити себе в підприємництві, науці, опанувати на практиці основи місцевого самоврядування. Всі ці сфери потребують нових кадрів – з самостійним мисленням на перспективу та відповідальністю за зроблене.

Підсумовуючи «Зимову Студреспубліку», керівництво міста зауважило, що влада вже робить чергові кроки назустріч молодим і талановитим. Під час засідання двадцять першої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання, 19 лютого, депутатський корпус затвердив Молодіжний проект «Програма молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування міста Полтава».

Городянам

25.11.2020, 17:27