Календар оновлень:

Події міста:25.11.2020, 17:27
Документи:25.11.2020, 16:26
Полтавцям до відома:25.11.2020, 13:57
Заяви прес-служби:24.11.2020, 16:52
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 25.11.2020, 17:27
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора Полтава туристична For foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

21.12.2018 Для фахівців міськвиконкому провели воркшоп «Сучасні підходи до роботи з відкритими даними про бізнес»

21.12.2018, 13:45

Нещодавно компанією YouControl був проведений практичний семінар на тему «Сучасні підходи до роботи з відкритими даними про бізнес». Захід відбувся для співробітників виконавчого Полтавської міської ради за підтримки КО «Інституту розвитку міста».

Під час воркшопу експерт з комплаєнсу та GR-менеджер YouControl Наталія Чорногуб розповіла учасникам, як працювати з відкритими даними, чим вони можуть бути корисними саме фахівцями виконавчого комітету. Також вона детально зупинилася на можливостях системи YouControl в названих напрямках.

YouControl – це аналітична система для ділової розвідки та перевірки контрагентів. Вона формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв'язки між афілійованими особами. Унікальна технологія дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію або ФОП із понад 50 джерел, серед яких – державні реєстри, бази даних тощо. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел.

Система YouControl дозволяє дізнатися:

як перевірити компанії на предмет підсанкційності;

як заподіяти фінансовим збиткам, несвоєчасному або неякісному освоєнню бюджетних коштів;

як виявляти шахраїв та не стати учасником незаконної/злочинної діяльності;

як запобігти завданню шкоди діловій репутації;

як виявити потенційний конфлікт інтересів у посадових осіб (і запобігти у такий спосіб корупційним правопорушенням);

як пришвидшити перевірку учасників закупівель тощо.

– Полтава – це вже третє місто після Вінниці та Львова, де ми проводимо таке навчання. Працівники запам'яталася відвертими запитаннями та серйозними намірами співробітників дізнатися, як вирішити проблеми, з якими вони нерідко стикаються. Зокрема, вони цікавилися, як перевірити надійність контрагентів, що робити з невідповідністю інформації у реєстрах тощо. Я впевнена, що кожне місто заслуговує на таку відверту розмову для покращення життя і управління у ньому, – поділилася враженнями експерт з комплаєнсу та GR-менеджер YouControl Наталія Чорногуб.

Довідково:

Нині системою «YouControl» вже користуються як державний, так і приватний сектор. Зокрема, "ЮМГ Трейдінг", "Запоріжсталь", "Арселорміттал", "ДТЕК", "Ощадний банк України", Представництво ООН в Україні, Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони та Генерального штабу ЗСУ, НАЗК України, НЕК «Укренерго», "Укртранснафта", "Укрнафта", "АТБ-Маркет", "Білла-Україна" та інші компанії. При чому Нацбанк рекомендує за допомогою YouControl перевіряти і верифікувати контрагентів, а ДФС – шукати зв'язки між компаніями і окремими особами для контролю трансфертного ціноутворення.Для фахівців міськвиконкому провели воркшоп.

Городянам

25.11.2020, 17:27