Календар оновлень:

Події міста:25.11.2020, 17:27
Документи:25.11.2020, 16:26
Полтавцям до відома:25.11.2020, 13:57
Заяви прес-служби:24.11.2020, 16:52
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 25.11.2020, 17:27
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора Полтава туристична For foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

01.02.2019 У Полтаві обговорили напрями співпраці з китайськими партнерами

01.02.2019, 13:39

Протягом двох днів, 31 січня та 1 лютого, у Полтаві перебуває китайська делегація групи компаній «MINIХART». Питання енергоефективності, транспорту, розвитку промисловості та торгівлі обговорювали сьогодні, в рамках офіціного візиту, з представниками міської влади.

Зазначений візит делегації до Полтави – другий. Перший відбувся 18 січня, під час якого обговорювали питання можливого інвестування в реалізацію проектів. Цього разу представники китайської делегації виступили з конкретними проектними пропозиціями та обговорили можливість їх реалізації з полтавською владою.

Голова китайської делегації Лін Хенсі презентував присутнім на зустрічі п'ять основних проектів, запропонованих до втілення, які стосуються галузей енергоефективності, транспорту, промисловості та торгівлі.

Міська влада зауважує: Полтава зацікавлена в плідному співробітництві з китайськими партнерами та реалізації запропонованих проектів:

– Китай – країна, яка тримає першість в питанні інноваційних технологій. У них є проекти, які зможуть нам допомогти у розвитку всіх галузей, – зауважила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко. – Це дуже цікаві проекти по енергоефективності, розвитку інфраструктури, мобільності.

Протягом двох днів, 31 січня та 1 лютого, партнери з Китаю разом з фахівцями КО «Інститут розвитку міста» оглядають міські промислові підприємства, а також території уже недіючих підприємств, які можна використати максимально ефективно. Так, китайські партнери уже відвідали Полтавський ремонтно-механічний завод, завод «ГРЛ», завод «Електромотор» та територію колишьного заводу «Знамя», тощо.

Депутати Полтавської міської ради ініціативу співпраці та реалізацію запропонованих проектів підтримують. Говорять: це перші кроки до втілення Концепції інтегрованого розвитку «Полтава 2030»:

– Дуже добре, що Полтава найпершою затвердила цей документ, адже інвестори звертають увагу на це, вони бачуть, що у міста є перспективний план, а отже і серйозні наміри до його реалізації, – зазначив депутат міської ради Андрій Матковський. – Нині китайська сторона пропонує нам участь у дуже цікавих проектах, починаючи з організації в Полтаві виробництва електроавтомобілів для українського та європейського ринку; будівництва сонячної електростанції, використання гарячої води для опалення, логістичний центр і так далі. Це дуже цікаві проекти не тільки для інфраструктури, але й для економічного розвитку міста.

Сьогодні представники китайської делегації продовжають зустрічі з представниками бізнесу та вищих навчальних закладів міста. Депутат міської ради Сергій Бутко зауважив: співробітництво з Китаєм, з-поміж інших питань, вирішить питання працевлаштування полтавців:

– Фахівці з Китаю уже оглянули наші території, побачили можливості розташування тут своїх виробничих потужностей. У нас є безліч заводів та дуже великі незадіяні площі, – зазначив депутат. – Зараз вони відвідують вищі навчальні заклади. Адже, якщо тут будуть розміщені потужності підприємств, будуть необхідні кваліфіковані спеціалісти. Для нас це дуже цікаво, адже це додаткові робочі місця для молодих полтавців.

Представники влади зазначають: Полтава готова до підписання Меморандуму щодо подальших намірів співпраці.

Городянам

25.11.2020, 17:27