Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи

її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

«Ворскла» в трійці сильніших

02.03.2009, 13:17

Домашнім матчем 18-го туру чемпіонату України з футболу у Прем’єр –лізі між полтавською «Ворсклою» і симферопольською «Таврією» розпочався у Полтаві сезон 2009 року. Поєдинок мав дати відповідь на кілька актуальних питань. Зокрема, чи випадково «Ворскла» перебуває у верхній частині турнірної таблиці? Полтавці далі чітку відповідь на поставлене питання. Інтриги додавало ще й те, що в складах обох команд багато футболістів, які свого часу захищали кольори як одного, так й іншого клубу.

Треба сказати, що цікавих моментів в ході грим було створено чимало. У першому таймі наші виглядали активніше, але кримчани інколи діяли більш гостро. Єдиний гол було забито на 56-й хвилині. Деніс Главина зробив подачу на дальню штангу воріт на Андрія Бойка і той впевнено влучив у ворота. До речі, це був перший офіційний матч Андрія за «Ворсклу», який перед цим вився не потрібен «Таврії».

У другому таймі навіть за відсутності з причини дискваліфікації А.Даллку і Д.Цурри господарі поля випромінювали такий заряд енергії, що здавалося їх ніщо не зупинить. З особливим бажанням виграти команда провела останні хвилини матчу. Перемога «Ворскли», хоча і з мінімальним рахунком, стала цілком логічною. На післяматчевій прес-конференції тренер полтавців Микола Павлов сказав: «я вірю в бога і перед матчем сказав хлопцям, якщо бог є, то А.Бойко має забити гол».

Понад п’ять тисяч глядачів стоячи вітали футболістів. І не випадково, адже «Ворскла» вийшла на третю позиції в турнірній таблиці. Ми на два очка випереджаємо донецький «Металург» і на одне відстаємо від харківського «Металіста».

Журналістам до відома

Сьогодні, 11:20.  28 вересня відбудеться засідання виконавчого комітету Більше інформації

25.09.2018, 08:45.  26 вересня відбудеться засідання виконавчого комітету Більше інформації

24.09.2018, 15:28.  Урочистості з нагоди Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні Докладніше

21.09.2018, 14:23.  У зв’язку із проведення заходів до Дня міста буде тимчасово перекрито рух транспорту! Докладніше