Календар оновлень:

Події міста:23.09.2020, 18:00
Документи:23.09.2020, 17:46
Заяви прес-служби:23.09.2020, 16:28
Полтавцям до відома:23.09.2020, 09:09
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 23.09.2020, 18:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Запрошуємо до участі в онлайн-флешмобі «Квітни, моя Полтаво!»

15.09.2020, 10:07

Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради запрошує всіх охочих дітей, які проживають в м. Полтава, взяти участь в Онлайн-флешмобі «Квітни, моя Полтаво!» та зізнатися в любові, подякувати за гостинність або ж просто привітати своє місто з Днем народження.

Для участі необхідно надіслати на електронну адресу dkms@rada-poltava.gov.ua (з приміткою Онлайн-флешмоб «Квітни, моя Полтаво!») відеоролик з привітанням (тривалістю не більше 1-х хвилини). У листі вказати прізвище, ім'я дитини, дату народження дитини, прізвище та ім'я одного з батьків, а також контактний телефон.

Відео-привітання приймаються до 20 вересня 2020 року.

Надіслані відео в рамках святкування Дня міста будуть розміщені Організатором у засобах масової інформації та соціальній мережі Фейсбук.

Довідки за телефоном: 050-015-54-00.

Інші новини за цей день:

У Полтаві нагородили переможців конкурсу «Моя незалежна Україна!» —16:49
#Полтава_SPORT_марафон: численні здобутки та нові перемоги містян —16:35
Вперше Парад «Полтава Вишивана» буде проходити в новому форматі! —14:55
У Полтавській гімназії № 17 відкрили новий спортивний майданчик —14:05
ПЕРЕЛІК адрес житлових будинків, визначених для санітарної обробки на сьогодні, 15 вересня —13:49
Нагадуємо! У Полтаві оголошено онлайн конкурс дитячих малюнків «Найкраще місто на землі — це моя Полтава!» —13:20
Чергові досягнення полтавських гімнасток —12:17
У Полтаві продовжують демонтувати незаконно встановлені тимчасові споруди —11:35
Полтавська міська рада запрошує! —11:13
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 15 вересня —09:02

Журналістам до відома

23.09.2020, 16:28.  Перелік заходів на 24. 09. 2020 Читати далі

22.09.2020, 13:37.  Перелік заходів на 23. 09. 2020 Більше інформації

18.09.2020, 11:52.  Перелік заходів до Дня міста (18–23 вересня) Більше інформації

17.09.2020, 10:23.  17. 09. 2020, 14: 00 - засідання робочої групи з реалізації програми «Міста, вільні від домашнього насильства» (ПМР, к. 223) Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

23.09.2020, 18:00