Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:50
Заяви прес-служби:Сьогодні, 14:46
Документи:05.08.2020, 16:49
Полтавцям до відома:04.08.2020, 14:49
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 06.08.2020, 15:50
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Із засідання координаційної комісії з питань сім’ї, дітей, молоді та спорту

08.11.2018, 14:40

8 листопада заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко провела засідання координаційної комісії з питань сім'ї, дітей, молоді та спорту при виконавчому комітеті Полтавської міської ради.

Під час засідання обговорили питання, що стосуються діяльності органів і служб щодо реалізації в місті сімейної політики та захисту і збереження прав дітей. Зокрема, говорили про дотримання житлових та майнових прав дітей, роботу з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, виявлення та надання статусу дітям-сиротам, тощо.

Представники районних виконкомів прозвітували про свою роботу в зазначеному напрямі та розповіли про подальші плани в роботі служб у справах дітей.

Про роботу Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді доповіла його директор Ольга Буднікова. Вона зазначила, що Центр соцслужб здійснює соціальний супровід родин, щоби не допустити ситуації, коли дитину вилучають з сім'ї. Станом на сьогодні Центр здійснює супровід 94 родин.

– Це мотивуюча, діагностуюча, корекційна робота психологів. Окрім того, це ще й робота соціальних працівників по вирішенню саме тих питань, які не дозволяють дитині жити нормальним життям, – зазначила Ольга Буднікова. – Кропітка роботу сопрацівників має свої плоди: 70 родин цього року було знято з супроводу з позитивним результатом.

Обговорили під час засідання і питання залучення дітей та молоді до активного здорового способу життя. Заступник начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Юлія Приходько повідомила, що Полтава займає перше місце в області серед олімпійських та неолімпійських видів спорту у рейтингу обласного управління. За 10 місяців поточного року проведено 392 спортивних заходи, в тому числі й відрядження спортсменів на змагання різного рівня.

На важливості розвитку спортивної галузі закцентував увагу депутат міської ради, голова профільної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства Олександр Кудацький:

– Потрібно підходити до розвитку спорту у Полтаві комплексно. Визначити пріоритетні напрямки в галузі та плідно працювати щоби мати результати. Перш за все, необхідно звернути увагу на матеріально-технічну базу спортивних закладів, адже саме від цього залежать умови, в яких діти навчаються. Від цього залежить певною мірою, чи захоче дитина взагалі займатися спортом. На це потрібно виділяти кошти. Також, окремим питанням є заохочення спортсменів, зокрема, питання стипендії. Усе це потрібно розглядати та шукати шляхи вдосконалення.

Розглянули під час наради й питання правовиховної роботи з дітьми у закладах загальної середньої освіти з метою попередження правопорушень та запобігання негативним явищам в дитячому середовищі. Головний спеціаліст відділу виховної, позашкільної роботи та соціального захисту управління освіти Денис Верхогляд зауважив, що в загальноосвітніх закладах проводиться робота з профілактики правопорушень. Зокрема, нині є активна взаємодія управління та поліції в зазначених питаннях. Проводяться різноманітні заходи з залученням інспекторів ювенальної превенції.

Одним із гострих питань, які обговорили під час засідання, стала кіберзлочинність. Нині діти, особливо підліткового віку, піддаються різноманітним провокаціям у мережі інтернет, що має фатальні наслідки. Так, інспектор ВПК в Полтавській області Сергій Васильченко розповів про види кіберзлочинів, їхні наслідки та способи боротьби. Він зауважив, що важливим в цьому питанні є увага за боку батьків та працівників освіти.

Перш за все, він звернув увагу на те, що діти, які мають безперешкодний та некотрольований доступ до мережі, потрапляють під вплив кіберзлочинців саме в соціальних мережах. Тому важливо, аби батьки прослідковували поведінку своїх дітей, їхні настрої.

Заступник міського голови Людмила Бойченко зауважила, що питання кіберзлочинності нині дуже актуальне, а отже потребує невідкладного пошуку шляхів боротьби з цим явищем.

– Діти, у яких є певні проблеми в школі, в родині, часто можуть бути схильними до негативного впливу ззовні, зокрема в соціальних мережах. Ми знаємо випадки, коли участь дітей в різних групах в соціальних мережах, може бути дуже небезпечною. Саме кіберполіція займається питаннями зазначеного характеру і дуже часто рятує дітям життя.

Людмила Бойченко надала доручення управлінню освіти налагодити співпрацю з кіберполіцією з метою проведення заходів для дітей та їхніх батьків, аби вони знали, як діяти в ситуації, якщо дитина потрапила під вплив кіберзлочинців.

Журналістам до відома

Сьогодні, 14:46.  07. 08. 2020, 10: 00 - засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС (ПМР, к. 223) Подробиці

04.08.2020, 14:47.  05. 08. 2020, 10. 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (ПМР, к. 223) Подробиці

03.08.2020, 15:27.  Перелік заходів на 04. 08. 2020 Подробиці

30.07.2020, 15:49.  Перелік заходів на 31. 07. 2020 Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

06.08.2020, 15:50