Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 13:45
Заяви прес-служби:Сьогодні, 13:37
Полтавцям до відома:Сьогодні, 10:50
Документи:Сьогодні, 00:00
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 22.09.2020, 13:45
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Молодь Полтави вчитимуть бути лідерами

23.10.2014, 16:16

У вересні 2014 розпочато набір молоді для участі у шостому молодіжному проекті «Школа місцевого і студентського самоврядування «Лідер майбутнього».

Даний проект був відкритий ще у лютому 2010 року. Ініціаторами його створення виступили молодіжні лідери, лідери органів студентського самоврядування педагогічного, технічного університетів, медичної академії, університету економіки і торгівлі.

Школа «Лідер майбутнього» – це комплекс заходів, які направлені на створення сприятливих умов для подальшої реалізації управлінських здібностей молоді. Це унікальні лекції, тренінги. семінари, які проводять досвідчені тренери, викладачі провідних вищих навчальних закладів, посадові особи та депутати, молодіжні лідери.

Відбір слухачів до Школи проводиться за результатами заповнення анкет. Анкети було розміщено на сайті міської ради та розповсюджено серед студентської та учнівської молоді. Збір анкет тривав до 25 вересня 2014 року. Конкурсною комісією здійснено відбір 100 осіб із 176 поданих анкет.

Із жовтня 2014 року по травень 2015 року для слухачів Школи буде організовано теоретичний та практичний курси. Навчання у Школі – безкоштовне і включає 1-2 заняття на тиждень. Пройдуть лекції та тренінги з основ лідерства, діловодства, ділового етикету, конфлікт-менеджменту. тайм-менеджменту, основ ораторського мистецтва, ознайомлення із структурою органів державної влади та місцевого самоврядування, діяльністю студентського самоврядування. Згідно перспективного плану, у травні 2015 року для слухачів Школи заплановано стажування в структурних підрозділах виконавчого комітету Полтавської міської ради. В кінці навчання на всіх чека підсумкова ділова гра з написання молодіжних проектів.

У цьому році організаторами Школи запроваджено «Книгу очікувань, сподівань та відгуків» слухачів Молодіжною проекту «Школа місцевого і студентського самоврядування «Лідер майбутнього». В якій у часники проекту зможуть залишати свої враження від проекту та побажання організаторам.

Привітала молодь із початком участі у проекті секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач:

– Я завжди говорю, що найкраща інвестиція у майбутній розвиток держави – вклад у її молодь, – зазначила Оксана Антонівна. – Сьогодні у вирішенні багатьох справ нам так не вистачає нестандартного погляду, неординарності, незвичайності. Усім цим, сподіваюсь, ви збагатите через деякий час наше місто, а від так і країну, адже саме молоде покоління має низку свіжих ідей, поглядів, рішень, які б змінили безліч процесів на краще. Щиро бажаю, аби те, що дасть кожному з вас Школа стало корисним, а плоди вашої праці принесли із собою безліч нових можливостей. Гарних вражень та успіхів!

Справжнім подарунком для молоді стала пісня "Перлина - Україна", виконана юним полтавським соловейком Олексієм Ткаченко, який також завітав підтримати студенство та школярів у нових починаннях.

Довідково:

Нa перший сезон навчання в проекті було набрано 72 особи, із них закінчило 42 особи. У п'ятому наборі відібрано 100 осіб і закінчило навчання 70. Всього за п'ять попередніх випусків Школи її «кінчило 269 осіб. Па сьогоднішній день багато випускників проекту успішно працюють в органах студентського самоврядування своїх навчальних закладів, Обласному молодіжному центрі, молодіжних громадських організаціях, стали молодими підприємцями, помічниками депутатів тощо.

Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту спільно з випускниками Проекту протягом п'яти років було втілено та реалізовано ряд загальноміських заходів, створених самими випускниками. Це: акція по прибиранню берегів річки «Ворскла», захід до Дня молоді «Майданс-open», молодіжний проект «Полтавська школа молодої сім'ї!», соціально-інформаційний проект «Врятуй життя ближнього». У 2014-2015 роках планується реалізувати проекти «Безпека руху - це життя», «Студентське інформаційне телебачення «Studlife I V» та проект розвитку культури відпочинку молоді в місті Полтава «Фотокрос до Дня молоді».

Журналістам до відома

Сьогодні, 13:37.  Перелік заходів на 23. 09. 2020 Подробиці

18.09.2020, 11:52.  Перелік заходів до Дня міста (18–23 вересня) Подробиці

17.09.2020, 10:23.  17. 09. 2020, 14: 00 - засідання робочої групи з реалізації програми «Міста, вільні від домашнього насильства» (ПМР, к. 223) Докладніше

15.09.2020, 15:52.  Перелік заходів на 16. 09. 2020 Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

22.09.2020, 13:45