Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 13:45
Заяви прес-служби:Сьогодні, 13:37
Полтавцям до відома:Сьогодні, 10:50
Документи:Сьогодні, 00:00
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 22.09.2020, 13:45
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Привітали працівників соціальної сфери

31.10.2013, 13:43

У переддень професійного свята працівників соціальної сфери міста і області – Територіальної державної інспекції з питань праці в Полтавській області, Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та виконавчої дирекції Полтавського обласного Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, обласного відділення фонду соціального захисту, Полтавського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та ін. – вітали в залі обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.

До присутніх звернулись голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот та секретар міської ради Оксана Деркач. Говорячи про важливість та важкість роботи працівників соціальної сфери, представники влади наголошували на тих якостях, якими наділені соцпрацівники – розуміння, терпіння, комунікативність, відповідальність і, в першу чергу, людяність.

- День працівників соціальної сфери – це професійне свято людей, які по суті забезпечують комунікативну функцію держави. Тому що саме ви здійснюєте зв'язок з людьми. І насправді це велика майстерність, тому що вам доводиться стикатися із зовсім різними сферами життя людей: це і фізичне та психічне здоров’я людей, це соціальна та професійна адаптація, це проблеми асоціальної поведінки, це складні життєві умови сімей, це захист прав дитини… Мені здається, що, щоб виконувати такі функції, люди повинні мати велике серце. І я переконана в тому, що тільки тому, що ваші серця є добрими, ви працюєте в цій галузі! Сьогодні держава ставить перед собою завдання дійти до кожної людини. Тому ваша робота – на вагу золота! – сказала у вітальному слові секретар міської ради Оксана Деркач. Також вона побажала соцпрацівникам, щоб їх серця завжди наповнювались радістю, щоб їм вистачало терпіння, а вдома на них чекав затишок. А ще – надійних друзів і колег.

Кращі працівники системи соціального захисту населення міста іобласті були нагороджені Почесними відзнаками Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, облдержадміністрації, обласної ради, Полтавського міськвиконкому, подяками міського голови, в тому числі з врученням нагрудного знаку.

Святковим концертом вітали працівників сфери кращі полтавські колективи та виконавці.


Журналістам до відома

Сьогодні, 13:37.  Перелік заходів на 23. 09. 2020 Подробиці

18.09.2020, 11:52.  Перелік заходів до Дня міста (18–23 вересня) Подробиці

17.09.2020, 10:23.  17. 09. 2020, 14: 00 - засідання робочої групи з реалізації програми «Міста, вільні від домашнього насильства» (ПМР, к. 223) Більше інформації

15.09.2020, 15:52.  Перелік заходів на 16. 09. 2020 Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

22.09.2020, 13:45