Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:12
Полтавцям до відома:Сьогодні, 15:46
Документи:Сьогодні, 11:12
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 07.04.2020, 16:12
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У Полтаві проводять профілактику розповсюдження наркоманії серед учнівської та студентської молоді навчальних закладів І-IV рівня акредитації м. Полтава

12.03.2020, 09:28

Одним із пріоритетних напрямів у роботі Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – є профілактика вживання наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів серед підлітків, учнівської та студентської молоді навчальних закладів І-IV рівня акредитації м. Полтава. Системна робота з профілактики проводиться безпосередньо з учнями та студентами І-ІІ курсів.

Головна мета роботи – вберегти молодь від необдуманих рішень, які можуть зламати здоров’я та життя, застерегти від першої спроби вживання наркотиків, а найголовніше – навчити підростаюче покоління впевнено говорити наркотикам – НІ!

Під час таких інтерактивних зустрічей фахівцями Центру проводиться спілкування з учнями та студентами у форматі діалогу. В ході спілкування виявляється, що 99% учнів та студентів мають вичерпні знання стосовно того: що таке наркотик та які найпоширеніші види є; що наркотик небезпечний та викликає залежність; що наркотик руйнує здоров’я та призводить до смерті. Але, незважаючи на всі ці знання, багато підлітків роблять першу спробу вже у віці 11-12 років. В чому ж причина такої ранньої наркотизації підлітків?

Це доступність наркотиків. Друга причина – це соціальне оточення. Зазвичай на запитання до учнів та студентів: «Чи є у вас знайомі, друзі чи товариші, які вживають наркотики в даний час?» – 70% аудиторії відповідали позитивно. З них, ще 70% слухачів, повідомили, що знайомі, друзі та товариші, які вживають наркотики, пропонували спробувати їм, але вони відмовилися з таких причин, а саме – це страх перед залежністю та страх перед різними захворюваннями.

Тож завданням профілактичної роботи Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – є навчити підлітків та молодь завжди робити правильний вибір на користь здоров’я та життя. Вміти сказати наркотикам «НІ!» впевнено і остаточно.

Хочемо звернутися до педагогів навчальних закладів та батьків: завжди варто звертати увагу на зміну в поведінці та зовнішньому вигляді підлітків. Навіть незначні зміни можуть стати ознакою перших спроб вживання наркотиків. Не слід замовчувати проблему наркоманії, а навпаки якнайшвидше звернутися за фаховою допомогою до спеціалістів. Чим довший термін вживання, тим тяжче допомогти близькій Вам людині.

З метою систематизації роботи по боротьбі з наркоманією в місті, міська влада розробляє «Стратегію протидії наркоманії у м. Полтаві». Про результати полтавці зможуть дізнатися із засобів масової інформації та на офіційному сайті Полтавської міської ради.

Фото та інформація надані Полтавським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Інші новини за цей день:

Із наради з питань виконання розпорядження Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу» —15:07
Акція із висадки 1 млн дерев переноситься на квітень —14:17
Проведення V Форуму волонтерів м. Полтава переноситься! —12:56
Полтавців попереджують: оголошення про продаж «захисту» від коронавірусу — лише маніпуляція —11:05
Студенти вищих навчальних закладів Полтави відсьогодні пішли на карантин —10:36

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Докладніше

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Читати далі

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Подробиці

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.