ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи

її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Баскетбол. Суперліга. БК Полтава закріпився на шостому місці.

06.04.2009, 15:40

Гра БК Полтава з рівненським «Пульсаром» починалася на рівних. Господарі в середині першої чверті після кидка Сауліуса Казявічуса зуміли відірватися від суперника на 5 очок, однак поступово до кінця десятихвилинки гравці «Пульсару» спромоглися скоротити відставання й, більше того, вирватися вперед. Перша чверть - 15:16 на користь гостей.

В наступній десятихвилинці «Полтава» переломила хід гри. Юріца Жужа приніс команді 11 очок. Джейсон Уеллс відзначився 7-ма очками, по 2 принесли інші лідери На велику перерву господарі мали перевагу 41:35.

У третій чверті рівненчани, зуміли дещо відігратися і, навіть, обійти господарів.. Однак після того, як на п'ятій хвилині Аурімас Кежа зрівняв рахунок зі штрафного, полтавчани повернули собі перевагу. Заключну десятихвилинку команди розпочали за рахунку 53:52. Проте Максим Івшин уже в її дебюті збільшив розрив у рахунку на 3 очка, влучивши у кошик суперника з дальньої та середньої дистанції, на що Андрій Артимович відповів 2-ма балами. Незважаючи на спроби «Пульсару» переломити хід поєдинку, полтавчани спокійно довели гру до перемоги з рахунком 75:71.

Юріца Жужа став найрезультативнішим гравцем БК «Полтава», записавши на свій рахунок 17 очок, 6 підбирань і 2 перехоплення. В активі Джейсона Уеллса 15 очок, 8 підбирань і 2 передачі; Аурімаса Кежі – 14 очок, 6 підбирань і 2 передачі.

БК Полтава закріпився на шостому місці – 36 очок. За ним «Пульсар» 34 очка) та «Сумихіпром» (33 очка). Попереду полтавців МБК Миколаїв – 40 очок.

Журналістам до відома

12.09.2019, 11:25.  Створення функціональної концепції ревіталізації Цетрального ринку Подробиці

12.09.2019, 11:22.  17. 09. 2019, 12: 00 - перевзення пасажирів, супровід та допомога маломобільним пасажирам у громадському транспорті (Зупинка Корпусний сад) Читати далі

11.09.2019, 14:44.  Дні європейської спадщини у Полтаві Читати далі

10.09.2019, 12:54.  11. 09. 2019, 13: 00 - зустріч на тему «Комерційний облік комунальних послуг: правові та економічні аспекти» Подробиці