ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи

її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Чи міг врятувати гру Р.Клемонс?

19.01.2009, 12:22

У спортивному комплексі заводу медичного скла в рамках чергового туру чемпіонату Україні з баскетболу в суперлізі БК Полтава приймав БК Донецьк, який посідав третє місце в турнірній таблиці. Перемога давала можливість полтавцям зрівнятися за очками з рівненським «Пульсаром» та «Сумихіпромом», котрі на той момент свої матчі туру вже програли. Незважаючи на вдалий початок матчу для донеччан, наші невдовзі переломили хід гри і першу чверть перемогли з розривом в 11 м’ячів. (32:21). У другій чверті розрив не раз скорочувався і полтавці її програли, хоча загальний підсумок (51:45) був за нами. Третя чверть закінчилася з цілковитою перевагою донеччан – 71:74. Найбільш напруженою стала остання чверть. За три хвилини до завершення матчу полтавські баскетболісти виходять уперед і, здавалося, при добрій концентрації усіх зусиль перемога вже за нами. Однак, за недоброю традицією, що вже склалася, полтавці програли буквально на останніх секундах. При нічийному співвідношенні очок Рікі Клемонс двічі поспіль навіть не влучає у корзину. Його помилка була роковою. Натомість, донеччани вміло завершили свою останню атаку. В підсумку 87:90 на їхню користь. Таким чином БК Полтава закріпилася на останньому місці у суперлізі. Ця гра була прем’єрною для нового гравця БК Полтава Джексона Уелса, який прийшов до нас з провідної кіпрської команди.

Найбільше - по 18 очок «Полтаві» принесли Максим Івшин (плюс 5 підбирань) і Гітіс Сірутавічус, який влучив 5 з 5-ти 3-х очкових (плюс 4 передачі, 1 перехоплення та 2 підбирання). 17 пунктів, 2 передачі, 2 перехоплення, 7 підбирань на рахунку новачка Джейсона Уеллса, котрий доволі непогано вписався у гру команди. 16 балів і 9 «асистів» в активі Рікі Клемонса.

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Читати далі

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Читати далі

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Читати далі

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Читати далі