ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи

її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Футбол. Прем’єр – ліга. Четверта невдача поспіль

06.04.2009, 15:39

Четверта невдача поспіль – так розцінили уболівальники останній матч в прем’єр-лізі чемпіонату Україні полтавської «Ворскли» з маріупольським «Іллічівцем». Гості замикали турнірну таблицю, тож шанувальники полтавського футболу мали право розраховувати на перемогу «Ворскли», котра на п’ятій сходинці. Однак, не так склалося, як гадалося. Сама гра не радувала глядачів. Футболісти обох команд не виявляли особливого ентузіазму. Все ж, з перших хвилин було ясно, що маріупольці налаштовані більш серйозно. Вони й забили першими гол. Дезорієнтований Сергій Долганський лише спостерігав, як м’яч повільно котився повз нього у ворота . Потім Йован Маркоскі (28 і 56 хвилина) забиває два красеня голи. І здавалося перемога вже наша. Він же (59 хвилина) упускає стовідсоткову можливість забити ще один м’яч. Мав можливість забити і Олексій Чічіков.

Далі події розгорталися, як у казковому сні, хоча й були закономірними. Буквально протягом кількох хвилин гості забивають у ворота «Ворскли» два м’ячі (останній майже за хвилину до кінця компенсованого часу). 2:3. Полтавці умудрилися програти аутсайдеру здавалося вже виграний матч. Це особливо болісно сприймалося уболівальниками після нічиєї на власному полі ще з одним аутсайдером – ФК «Львів» та поразок від «Шахтаря» та «Динамо».

Журналістам до відома

13.11.2019, 15:30.  14. 11. 2019, 09: 00 - демонтаж тимчасової споруди, встановленої без відповідних дозвільних документів Читати далі

12.11.2019, 15:28.  13. 11. 2019, 10: 00 - засідання виконавчого комітету ПМР Докладніше

07.11.2019, 11:20.  08. 11. 2019, 10: 00 - презентація навчальної програми «Підвищення рівня віртуалізованої зайнятості та стимулювання фрілансу серед незахищених верств начелення м. Полтава» Подробиці

06.11.2019, 13:44.  07. 11. 2019, 17: 30 - урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України Більше інформації