Календар оновлень:

Полтавцям до відома:29.09.2020, 16:53
Події міста:29.09.2020, 15:38
Документи:29.09.2020, 14:01
Заяви прес-служби:29.09.2020, 12:38
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 29.09.2020, 16:53
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Вітання Полтавської міської ради з Днем Збройних сил України

06.12.2018, 08:05

Шановні військовослужбовці!

Прийміть сердечні вітання з Днем Збройних сил України!

Мужні, сильні, віддані своєму народові та землі України – саме такі входять до лав Збройних сил України та виконують громадянський обов'язок!

Низький уклін кожному із вас, шановні військовослужбовці, за готовність у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини. У такі складні для України часи, саме ви забезпечуєте спокій та віру в те, що завтра кожен з нас над головою побачить мирне небо.

Висловлюємо вам свою вдячність та повагу, схиляємо голови у журбі за тими, хто віддав своє життя в ім'я волі та миру в Україні!

Бажаємо вам міцного здоров'я, безмежної енергії, невичерпної сили фізичної та сили духу! Нехай у ваших домівках буде затишок, нехай тепло рідної оселі зігріває вам душу, нехай небо над нашою Україною буде безхмарним!

Зі святом!

З повагою

Полтавська міська рада

Інші новини за цей день:

Студенти педагогічного змагалися у конкурсі патріотичної пісні «З любов’ю до тебе, моя Батьківщино!» —15:24
Над міською радою підняли прапор військово-морських сил на честь полонених моряків —15:13
Полтавські школярі пільгових категорій відвідують «Дитячу планету» —13:48
З нагоди 116 Дня народження «Полтавський вісник» традиційно зібрав друзів —10:47
У Полтаві урочисто відзначили День Збройних Сил та День волонтера —09:48
Із засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму —09:12

Журналістам до відома

29.09.2020, 12:38.  Перелік заходів на 30. 09. 2020 Подробиці

28.09.2020, 16:53.  29. 09. 2020, 14. 00  — засідання Комітету з реалізації Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030» (Полтавська міська рада, к. 223) Читати далі

25.09.2020, 16:24.  28. 09. 2020, 09: 00  — засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів (Полтавська міська рада, кім. 223). Подробиці

24.09.2020, 15:48.  25. 09. 2020, 11: 00 - урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

29.09.2020, 15:38