Календар оновлень:

Заяви прес-служби:Сьогодні, 16:53
Події міста:Сьогодні, 16:50
Документи:Сьогодні, 15:03
Полтавцям до відома:25.09.2020, 12:28
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 28.09.2020, 16:53
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Полтавські спортсмени показали високі результати на змаганнях з картингу

08.06.2016, 08:34

4-5 червня 2016 р. на Полтавському картодромі «Лтава» проводились змагання 3 етап Кубку України « Ротакс Моджо Макс Челендж 2016» з картингу та 2 етап Трофею «Дитячої Академії Картингу України 2016 року»

Спорстсмени змагались в 7 класах картів. Серед полтавських спортсменів-призерів Тимофій Гонтовий, Вероніка Ярошенко, Тимофій Гаврилець, Антон Гаврилець.

Призери змагання :

Клас картів «МІКРО»:

І місце - Макар Железняк (Borsch Racing, м.Київ);

ІІ місце - Вероніка Ярошенко (СТК «Лтава», м. Полтава);

ІІІ місце - Марк Чупінін (Картпром, м. Дніпро).

Клас артів «РМ- мікро»:

І місце - Тимофій Гонтовий (СТК «Лтава», м. Полтава);

ІІ місце - Дмитро Коржавін (МONTEC RACING, м. Кам’янське);

ІІІ місце - Олександр Бондарєв (Кононець-моторспорт, м. Київ);

ІV місце - Антон Гаврилець (СТК «Лтава» , м. Полтава).

Клас картів «РМ-міні»:

І місце - Костянтин Кочмар (Borsch Racing, м.Київ );

ІІ місце - Тимофій Гаврилець (СТК «Лтава», м. Полтава);

ІІІ місце - В’ячеслав Путятін (КК «Піонер», м. Харків);

ІV місце - Даніїл Луговий (DNIPRO KART, м. Дніпро).

Клас картів «РМ-юніор»:

І місце - Макар Мізевич (DNIPRO KART, м. Кам’янське);

ІІ місце - Єгор Скаля (ДЮСШ «Автомобіліст , м.Київ);

ІІІ місце - Олександр Дерюга ( КК «Лідер», м. Харків).

Клас картів «РМ-сеньйор»:

І місце - Даніїл Чупінін (KARTPROM, м.Дніпро);

ІІ місце - Олександр Сович (PROMARMATURA, м.Дніпро);

ІІІ місце - Ярослав Михалюк (KARTPROM, м.Дніпро).

Клас картів «РМ-майстер»:

І місце - Ярослав Михалюк (KARTPROM, м.Дніпро);

ІІ місце - Сергій Подтергер (ДЮСТШ «Автомобіліст», м. Київ);

ІІІ місце - Євген Паненко ( КК «Піонер» , м. Харків).


Клас картів «DD2»:

І місце - Валерій Мороз ( DNIPRO KART, м.Кам’янське);

ІІ місце - Анна Півень (PROMARMATURA, м.Дніпро);

ІІІ місце - Володимир Уляшов ( KARTPROM, м.Дніпро).

Журналістам до відома

Сьогодні, 16:53.  29. 09. 2020, 14. 00  — засідання Комітету з реалізації Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030» (Полтавська міська рада, к. 223) Більше інформації

25.09.2020, 16:24.  28. 09. 2020, 09: 00  — засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів (Полтавська міська рада, кім. 223). Читати далі

24.09.2020, 15:48.  25. 09. 2020, 11: 00 - урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні Подробиці

23.09.2020, 16:28.  Перелік заходів на 24. 09. 2020 Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

28.09.2020, 16:50