Календар оновлень:

Події міста:10.07.2020, 15:56
Полтавцям до відома:10.07.2020, 15:01
Документи:10.07.2020, 14:39
Заяви прес-служби:09.07.2020, 14:44
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.07.2020, 15:56
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Вітання міського голови Олександра Мамая з Днем місцевого самоврядування

07.12.2016, 08:00

Шановні колеги!

Щиросердно вітаю вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Саме з місцевої ініціативи розпочинається розвиток усієї держави. Наполеглива, часто нелегка праця, але завжди любов до того, що ви робите, самовідданість, небайдужість до успішного «завтра» – неоціненний внесок у розбудову Полтави. І кожен з вас – невід’ємна, вкрай важлива частинка однієї великої системи!

Уже багато реалізовано добрих ініціатив, але і попереду чимало роботи. Завдяки вашому професіоналізму, любові до рідного краю та, щонайголовніше, бажанню змінити будь-що на краще, ми зробимо Полтаву ще ліпшою! Ми зробимо Полтаву містом-мрією! Знаю, разом нам під силу будь-які вершини!

Щиро зичу вам міцного здоров’я, щастя, здатності бачити у простих буденних речах прекрасне. Сімейного затишку й тепла, благополуччя і здійснення ваших найзаповітніших мрій! Будьте успішними і нехай все вдається якнайкраще!

Нехай вас і ваші родини оберігає Господь!

З повагою,

міський голова Полтави

Олександр Мамай

Журналістам до відома

09.07.2020, 14:44.  10. 07. 2020, 10: 00 - тридцять п'ята сесія Полтавської міської ради (к. 222) Більше інформації

08.07.2020, 13:45.  Перелік заходів на 09. 07. 2020 Читати далі

07.07.2020, 14:01.  Перелік заходів на 08. 07. 2020 Подробиці

06.07.2020, 14:30.  07. 07. 2020, 09: 00 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (ПМР, к. 222) Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

10.07.2020, 15:56