Календар оновлень:

Події міста:07.08.2020, 16:23
Документи:07.08.2020, 15:40
Заяви прес-служби:06.08.2020, 14:46
Полтавцям до відома:04.08.2020, 14:49
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 07.08.2020, 16:23
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Вітання міського голови Олександра Мамая з Днем працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

18.03.2016, 15:55

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!


Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Галузь житлово-комунального господарства є однією з найвагоміших соціально-значущих складників діяльності міста, що покликана забезпечувати умови нормальної життєдіяльності населення. Це ви піклуєтесь про тепло в оселях полтавців, доступність та якість побутових послуг, стабільне функціонування транспорту, чистоту та охайність вулиць. Завдяки вашій наполегливій праці та високій відповідальності ми долаємо усі можливі проблеми та наближаємось до європейських стандартів в наданні житлово-комунальних послуг. Завдяки вам наше місто комфортне, затишне та привітне до кожного!

Щиросердно дякую вам за таку нелегку, але надважливу справу!

Бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя, сімейного затишку та душевного спокою! Миру та злагоди! Нехай здійснюються світлі мрії, реалізуються добрі плани! Зі святом!


З повагою та безмежною вдячністю,

міський голова Полтави

Олександр Мамай

Журналістам до відома

06.08.2020, 14:46.  07. 08. 2020, 10: 00 - засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС (ПМР, к. 223) Більше інформації

04.08.2020, 14:47.  05. 08. 2020, 10. 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (ПМР, к. 223) Більше інформації

03.08.2020, 15:27.  Перелік заходів на 04. 08. 2020 Подробиці

30.07.2020, 15:49.  Перелік заходів на 31. 07. 2020 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

07.08.2020, 16:23