Календар оновлень:

Заяви прес-служби:25.09.2020, 16:24
Події міста:25.09.2020, 16:09
Полтавцям до відома:25.09.2020, 12:28
Документи:25.09.2020, 09:20
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 25.09.2020, 16:24
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Нема на світі другої Вкраїни, немає другого Дніпра…

24.08.2015, 11:53

Коли крізь розпач випнуться надії

І загудуть на вітрі степовім,

Я тоді ім'ям твоїм радію

І сумую іменем твоїм.

Коли грозує далеч неокрая

У передгроззі дикім і німім,

Я твоїм ім'ям благословляю,

Проклинаю іменем твоїм.

Коли мечами злоба небо крає

І крушить твою вроду вікову,

Я тоді з твоїм ім'ям вмираю

І в твоєму імені живу!

Василь Симоненко «Україні»


Багато в наших життєвих календарях дат, які згуртовують довкола родинного столу, повертають у місця дитинства – до рідного дому, до рідних очей, лагідних рук, безліч і дат особистих, які змінили життя, перегорнули його нову сторінку. А є такі, що об'єднують жителів усієї країни і не важлива відстань між містами, де вони мешкають, діалект, традиції та інші відмінності. Сьогодні ми відзначаємо найголовніше свято держави – День незалежності України. По всій країні проходять заходи з нагоди відзначення державного свята.

На День Незалежності Полтава як завжди розквітла вишиванками, жовто-блакитними стрічками, прапорами, квітами двох найрідніших кольорів для кожного українця. Сотні полтавців, представники обласної та міської влади прийшли до пам'ятника Тарасові Шевченку, щоб низько вклонитися співцеві волі та покласти свої квіти до підніжжя Кобзаря. Традиційно урочиста хода продовжилась до пам'ятного знаку «Українським загиблим козакам», де усі присутні віддали данину поваги загиблим козакам України, які боронили свою Батьківщину.

Привітав усіх полтавців міський голова Олександр Мамай:

– Сердечно вітаю усіх із великим національним святом – Днем Незалежності України! Крок за кроком наша країна утверджується як суверенна, демократична і правова держава. Нехай мрії про краще майбутнє окриляють нас на нові звершення в ім'я соборної, незалежної, процвітаючої України! Мирного неба над нашою Батьківщиною! Щастя нам та нашим родинам! Зі святом!









Журналістам до відома

25.09.2020, 16:24.  28. 09. 2020, 09: 00  — засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів (Полтавська міська рада, кім. 223). Докладніше

24.09.2020, 15:48.  25. 09. 2020, 11: 00 - урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні Читати далі

23.09.2020, 16:28.  Перелік заходів на 24. 09. 2020 Докладніше

22.09.2020, 13:37.  Перелік заходів на 23. 09. 2020 Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

25.09.2020, 16:09