Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 13:00
Документи:Сьогодні, 00:00
Полтавцям до відома:04.06.2020, 13:36
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 05.06.2020, 13:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Полтаву відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні

18.08.2016, 18:08

18 серпня керівництво міста мали за честь зустрітись із Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Сумі Шігекі.

Сучасний розвиток міста в усіх його галузях важко уявити без інтенсивного міжнародного співробітництва. Розвиток двосторонніх та багатосторонніх міжнародних зв’язків – є одним із пріоритетних завдань міської влади. Про Полтаву розповіли гостю секретар міської ради Оксана Деркач та заступники міського голови.

Зокрема, Сумі Шікегі був зацікавлений увагою міської влади до людей з обмеженими фізичними можливостями. Заступник міського з питань діяльності виконавчих органів Ольга Борисенко розповіла Послу, що Полтава – одне з небагатьох міст України, де діє унікальна Програма соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота», яка створена з метою надання мешканцям міста додаткових гарантій та заходів підтримки. Зокрема, в рамках цієї Програми, серед інших завдань, надається матеріальна допомога інвалідам війни-учасникам антитерористичної операції, організовується безкоштовне харчування інвалідів, підтримуються діти з особливими потребами тощо.

Уже багато зроблено, проте, чимало й попереду. Перспективи розвитку на найближче майбутнє – забезпечення зручності міста з точки зору доступності. На цьому наголосив заступник міського голови, очільник комітету забезпечення доступності Віталій Нікіпелов:

– На жаль, сьогодні, Полтава далека від ідеалу комфортного міста, доступного для усіх. Ми прагнемо до європейських стандартів і тому маємо зробити усе можливе, аби люди з обмеженими фізичними можливостями почували себе комфортно, мали змогу, щонайперше, вийти зі свого помешкання. У будинках, збудованих ще за радянських часів, просто непередбачена можливість встановлення тих же самих пандусів. Це ж, насправді, надвеликий недолік. Міська влада всіляко турбується про потреби людей з інвалідністю. Зокрема, вже визначені пріоритетні напрями забезпечення доступу до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, житлових будинків, об’єктів адміністративного та соціального призначення.

Зацікавив Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Сумі Шігекі і розвиток велосипедної інфраструктури:

– Нехай маленькими, але впевненими кроками ми йдемо вперед. У нашому ж місті на сьогоднішній день, на жаль, ще недостатньо комфортні умови для пересування велосипедами. Втім, над цим питанням працюють і вело активісти, і міська влада, – розповіла секретар міської ради Оксана Деркач. – З метою створення умов для розвитку велоінфраструктури міста, формування сталої транспортної системи та доступного, комфортного й безпечного міського простору, популяризації активного способу життя, було затверджено «Концепцію розвитку велоінфраструктури м. Полтави». Відтак, робоча група з розвитку велоінфраструктури розпочала роботу над створенням Програми розвитку цієї ініціативи.

Підсумовуючи зустріч, керівництво міста подякували панові Шігекі за підтримку, честь приймати в Полтаві шановного Посла та висловили щирі сподівання на подальшу співпрацю, встановлення дружніх взаємин, обміну досвідом.

Інші новини за цей день:

Із засідання виконкому: про проведення обліку та затвердження кількісного складу дітей і підлітків шкільного віку на новий навчальний рік —13:00
Із засідання виконкому: про підготовку житлового фонду, об’єктів комунального господарства міста до осінньо-зимового періоду —12:22
Із засідання виконкому: про виділення матеріальної допомоги —11:18
Із засідання виконкому: про тимчасове перекриття руху —10:46
Тривають роботи з благоустрою у закладах освіти міста —10:35
У Полтаві асфальтують тротуари по вулиці Героїв АТО —08:27

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Більше інформації

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Подробиці

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Більше інформації

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.