Календар оновлень:

Полтавцям до відома:Сьогодні, 16:52
Документи:Сьогодні, 16:48
Події міста:Сьогодні, 16:09
Заяви прес-служби:Сьогодні, 14:44
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 25.02.2020, 16:52
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У Полтаві активно створюють умови для залучення інвестицій. В Лондоні збудуть багатофункціональний комплекс «Полтава», а в Полтаві – «Лондон»

24.04.2009, 15:22

Чергове засідання Комітету управління впровадженням Стратегічного плану економічного розвитку Полтави, яке провела заступник міського голови Тамара Плужник, присвятили аналізу виконання заходів щодо залучення інвестицій. Це – один з чотирьох основних напрямків плану.

 Як зазначив начальник управління економічних питань Володимир Волік, на впровадження інвестиційних проектів позитивно впливає співпраця з Українським центром сприяння іноземному інвестуванню. Представники міської влади беруть активну участь у роботі тематичних ярмарків та форумів, і не тільки українських. Депутат міськради, директор Полтавської торгово-фінансової компанії Андрій Соколов поінформував про перебування полтавської делегації на виставці МІПІМ у Каннах. Як відомо, торік там було презентовано масштабний проект будівництва в Полтаві гірськолижного спуску з аквапарком. Підписана угода про будівництво адаптованого варіанта комплексу в Лондоні під назваою «Полтава». Нині ж зацікавилися Полтавою англійці – пропонують спорудити у нас за кошти інвестора багатофункціональний комплекс «Лондон». Йшлося й про перепони в реалізації інвестиційних проектів. Зокрема, згаданий вище може навіть в умовах кризи реалізуватися в Полтаві в дуже стислі терміні (це тисячі робочих місць). Однак, заважають самовільно збудовані на відведеній території гаражі. Суди ж приймають рішення щодо них надзвичайно повільно.

Виконано перший етап розробки та впровадження програми інформатизації Полтави, а саме – технічне завдання на створення Єдиної міської геоінформаційної системи, що, крім іншого, поліпшить взаємодію комунальних підприємств. На порядку денному – єдине програмне забезпечення, що дасть можливість усім зацікавленим організаціям, у тому числі й інвесторам, оперативно отримувати різноманітну інформацію щодо міста. Проведено інвентаризацію 98% земельних ділянок у промзонах Полтави.

 Інвестиційну привабливість Полтави доносять до адресата спеціальний розділ на веб-сайті міської ради, бюлетень українською та англійською мовами. У планах – створення профільного структурного підрозділу. Відповідна робоча група комітету продовжить реалізацію розділів плану враховуючи підсумки обговорення.

Журналістам до відома

Сьогодні, 14:44.  Перелік заходів на 26. 02. 2020 Більше інформації

24.02.2020, 14:25.  Перелік заходів на 25. 02. 2020 Читати далі

20.02.2020, 11:52.  Перелік заходів на 21. 02. 2020 Читати далі

19.02.2020, 11:16.  Перелік заходів на 20. 02. 2020 Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.