ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи

її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

«АТАКА» в Харкові. Полтавські тхеквондисти – на висоті!

15.03.2016, 14:10

В м. Харків відбулась відкрита першiсть СК А-IСТ «АТАКА» з тхеквондо (ВТФ). Спортсмени з 21 команди – більше 400 учасників – змагались за нагороди. Полтавську федерацію тхеквондо представляли вихованці ДЮСШ №4.

За результатами змагань двох днів, з результатом вісім 1-х місць вихованці Полтавської федерації тхеквондо вибороли 2-ге місце у командному заліку.

Чемпіонами своїх вагових категорій стали Ігор Гаврилко, Анастасія Коновал, Ступак Катерина, Олександр Литвин, Вадим Маслюк, Каміла Гончаренко, Діана Крикун, Владислав Швидкий.

2-ге місце вибороли В'ячеслав Романько, Варвара Морозова, Єва Гаврилова, Дмитро Тупiк, Данило Луговець, Вадим Боярин

3 місце у своїй ваговій категорії здобули Ліна Когут, Владислав Матяшов, Олена Хiмiч, Вiкторiя Iванюк, Дар'я Рябцева.

Було багато яскравих поєдинків, один з них – фінальний бій між Полтавським спортсменом Вадимом Бояриним (неодноразовий чемпіон України серед спортсменів з вадами слуху) та харків’янином Олександром Дзюбою (багаторазовий чемпіон України, Чемпіон Європи, срібний призер Чемпіонату Світу). Спортсмени показали гарну техніку тхеквондо. Бій був дійсно видовищним. На жаль, Вадим поступився більш титулованому Олександру. Організаційний комітет змагань нагородив Вадима Боярина кубком та дипломом «За волю до перемоги».

Після завершення змагань, всі бажаючі мали змогу взяти участь у навчальних поєдинках. Спортсменів впродовж 4 годин провели більше 30 раундів, як на електронному інвентарі, так і на звичайному. Молоді судді, практикуючись, обслуговували тренувальні поєдинки, що дало змогу спортсменам відчути справжній дух змагань.

«Дякуємо організаційному комітету за змагання на високому рівні! Також приємно, що кращим спортсменом серед наймолодшої вікової категорії «діти» визнано шестирічного Полтавського тхеквондиста Вадима Маслюка. Даний турнір став своєрідним відбором до змагань G1 – Tournament Ukraine Open Cup – 2016, що відбудуться в м. Львів 25-27 березня, а також до Відкритого всеукраїнського турнір «OLYMPIC STAR», який пройде в нашому місті з рекордною кількістю учасників. Вже зараз зареєстровано 740 спортменів, коментуючи результати турніру, зазначив Президент полтавської федерції тхеквондо ВТФ Юрій Шавиро.

Готували команду до змагань тренери Андрій та Ірма Нечитайло, Вікторія Терещенко, Віталій Ступак та, безперечно, Юрій Шавиро.

Журналістам до відома

Сьогодні, 17:18.  25. 09. 2019, 10: 00 - засідання виконавчого комітету ПМР Читати далі

20.09.2019, 13:35.  21. 09. 2019, 10: 00 -відзначення 75-ї річниці проведення спільної повітряної стратегічної операції «Френтік» з Полтавського аеродромного вузла Докладніше

19.09.2019, 18:36.  20. 09. 2019, 11: 00 - урочистий прийом ветеранів Подробиці

19.09.2019, 09:19.  19. 09. 2019, 11: 00 - офіційна зустріч з делегацією освітян з Івано-Франківська Більше інформації