Календар оновлень:

Документи:10.08.2020, 15:41
Події міста:10.08.2020, 13:33
Полтавцям до відома:10.08.2020, 11:02
Заяви прес-служби:06.08.2020, 14:46
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 10.08.2020, 15:41
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Відкритий лист міського голови до підприємців ринку «Речовий» та прокурора міста Полтави

17.11.2011, 13:04

Олександр Мамай: «Речовий ринок юридично й фактично перейшов до комунальної власності!»

Зважаючи на непорозуміння, які кояться останнім часом навколо речового ринку, що знаходиться на вулиці Фрунзе, 34а, міський голова зробив офіційну заяву:

– Шановні підприємці! Звертаюся до вас із відкритим листом, аби заспокоїти та запевнити: речовий ринок юридично й фактично перейшов до комунальної власності! І договір оренди землі під ринком, що знаходиться на вулиці Фрунзе, 34-а, між Полтавською міською радою та ПАТ «Полімпекс» на сьогоднішній день офіційно розірваний. Це має своє підтвердження у рішенні господарського суду Полтавської області від 12.05.2011 р., залишеним без змін постановою Харківського апеляційного господарського суду від 21.09.2011 р., та постанові Вищого господарського суду України від 21.09.2011 р. й офіційних документах.

На сьогоднішній день за адресою вулиця Фрунзе, 34-а знаходиться ринок «Речовий» комунального підприємства «Полтава-Сервіс». Тому сплачувати щомісячну орендну плату за торгівельну діяльність ви повинні лише до міського бюджету, тобто – КП «Полтава-Сервіс». Нині вже 98% приватних підприємців уклали договори з адміністрацією комунального ринку «Речовий». Ніхто не має права змушувати вас сплачувати за послуги якійсь іншій організації – це незаконно! Тому, будь ласка, заспокойтеся і не бійтеся ніяких погроз з боку колишнього власника ринку! На нашому з вами боці – закон! А хто може бути сильнішим за закон?

Своїм відкритим листом звертаюся і до шановного прокурора міста Полтави Олега Івановича Твердохліба. До мене постійно надходять скарги від ошуканих ПАТ «Полімпекс» підприємців з проханням допомогти повернути незаконно взяту орендну плату з кінця вересня по листопад 2011 року. Мої попередні звернення до прокуратури з цього приводу не мали жодних позитивних наслідків. Я не розумію, чому органи прокуратури не реагують на заяви міського голови та підприємців. Тому ще раз прошу Вас дати правову оцінку діям керівництва ПАТ «Полімпекс» і захистити постраждалих силою закону!

З повагою, Олександр Мамай,

Полтавський міський голова

Журналістам до відома

06.08.2020, 14:46.  07. 08. 2020, 10: 00 - засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС (ПМР, к. 223) Читати далі

04.08.2020, 14:47.  05. 08. 2020, 10. 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (ПМР, к. 223) Подробиці

03.08.2020, 15:27.  Перелік заходів на 04. 08. 2020 Читати далі

30.07.2020, 15:49.  Перелік заходів на 31. 07. 2020 Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

10.08.2020, 13:33