Календар оновлень:

Події міста:07.08.2020, 16:23
Документи:07.08.2020, 15:40
Заяви прес-служби:06.08.2020, 14:46
Полтавцям до відома:04.08.2020, 14:49
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 07.08.2020, 16:23
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Вітання Полтавського міського голови Олександра Мамая з Днем захисту дітей

01.06.2018, 08:00

Любі наші діти!

Шановні батьки!

Мабуть, найсвітлішим святом, яке відзначається усією світовою спільнотою, є саме День захисту дітей.

Немає більшого щастя, ніж щастя батьківства, материнства. Наші діти – це наш єдиний і найміцніший зі світом зв’язок. Це наше продовження: у їхніх очах і посмішках, у їхніх успіхах і поразках. І дай Боже, аби останнього було щонайменше!

Їхнє майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Усе, що ми, дорослі, робимо – усе для наших дітей. Живемо і працюємо, аби їхнє дитинство було яскравим та безтурботним.

Я завжди стверджував і продовжую стверджувати: наші діти – найкращі! Не буває поганих, неслухняних, невихованих. Бувають діти, яким просто не вистачає батьківської уваги.

Шановні батьки, завжди пам’ятайте про те, що діти виростають. Щільні графіки, безперервна робота, а їм же так нас не вистачає...

Нехай у кожній родині лунає щасливих дитячий сміх!

Нехай не хворіють наші діти, зростають сильними та успішними!

Нехай кожну дитину оберігає Янгол-охоронець!

З повагою

міський голова Полтави

Олександр Мамай

Журналістам до відома

06.08.2020, 14:46.  07. 08. 2020, 10: 00 - засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС (ПМР, к. 223) Читати далі

04.08.2020, 14:47.  05. 08. 2020, 10. 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (ПМР, к. 223) Подробиці

03.08.2020, 15:27.  Перелік заходів на 04. 08. 2020 Читати далі

30.07.2020, 15:49.  Перелік заходів на 31. 07. 2020 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

07.08.2020, 16:23