Календар оновлень:

Заяви прес-служби:Сьогодні, 17:18
Події міста:Сьогодні, 16:19
Документи:Сьогодні, 15:14
Полтавцям до відома:16.09.2019, 14:42
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 23.09.2019, 17:18
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Десять медичних працівників до професійного свята отримали власне житло

19.06.2015, 12:26

Щорічно у третю неділю травня відзначають своє професійне свято працівники галузі охорони здоров'я України. У Палаці дозвілля «Листопад» відбулись урочистості до Дня медичного працівника.

Саме лікарі – це ті люди, які відповідають за найдорожче, що має кожна людина, – за її здоров'я. Це наші рятувальники в найскладніші хвилини життя. Завдяки їх турботі та професійній майстерності у людини з'являється надія на одужання, що і є найголовнішим.

Привітав медичних працівників міський голова Олександр Мамай, який подякував їм за відданість своїй справі, збереження здоров'я та порятунок життя й побажав їм сили, наснаги, щоб, піклуючись про чуже здоров'я, не забували про власне. Після привітальних слів розпочалась церемонія нагородження. З метою піднесення ролі та авторитету працівників лікувально-профілактичних закладів за особливі заслуги та з нагоди Дня медичного працівника щорічною премією Полтавського міського голови були нагороджені завідуюча відділенням передчасного народжених та патології новонароджених дитячої міської клінічної лікарні Олена Щербань, заступник головного лікаря з медичної частини дитячої міської клінічної стоматологічної поліклініки Валентина Товма, старша акушерка жіночої консультації 3-ї міської клінічної поліклініки Ірина Цьопа, завідуюча амбулаторії сімейної медицини №3 (лікар загальної практики – сімейний лікар) комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Полтави» Світлана Лисенко, головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 м. Полтави» Віталій Павленко.

80 кращих працівників медичної галузі отримали подяки, грамоти з врученням нагрудних знаків та грошові винагороди в сумі 500 гривень.

Приємно зазначити, що 12,5 тисячам працівників галузі охорони здоров'я, які працюють у Полтаві, за ініціативи міського голови Олександр Мамая перераховано матеріальну допомогу до професійного свята у розмірі 600 гривень, на загальну суму 7 мільйонів 500 тисяч гривень.

Очільник міста потурбувався і про оновлення медичного обладнання. Сертифікати на придбання медичного обладнання отримали шість лікарняних закладів. Серед них наступні: сертифікат на суму 100 тисяч гривень – 3-а міська клінічна поліклініка, сертифікат на суму 700 тисяч гривень – дитяча міська клінічна лікарня, сертифікат на суму 800 тисяч гривень – 1-а міська клінічна лікарня, сертифікат на суму 900 тисяч гривень – 4-а міська клінічна лікарня, сертифікат на 900 тисяч гривень – 5-а міська клінічна лікарня, сертифікат на суму 1 мільйон 700 тисяч гривень – міський клінічний пологовий будинок. Варто зазначити, що за ініціативи Полтавського міського голови та за підтримки депутатського корпусу міської ради для поліпшення лікувально-діагностичної бази міські лікарні у цьому році вже отримали більше 5 мільйонів 100 тисяч гривень.

Цього року, незважаючи на складність ситуації в країні, до Дня медичного працівника власне житло отримали 10 людей.

Сертифікат на отримання житла – кімнати у гуртожитку – від міського голови отримала сестра медична операційна дитячої міської клінічної лікарні Віта Сергієнко.

Сертифікат на отримання житла - кімнати в гуртожитку - отримала сестра медична онкогематологічного відділення дитячої міської клінічної лікарні Олена Пащенко.

Сертифікат на отримання житла – кімнати у гуртожитку – отримала сестра медична терапевтичного відділення 1-ї міської клінічної лікарні Світлана Красильникова.

Сертифікат на отримання житла – однокімнатної квартири – отримала сестра медична анестезису дитячої міської клінічної лікарні Наталія Крижановська.

Сертифікат на отримання житла – однокімнатної квартири – отримала сестра медична 4-ї міської клінічної лікарні Людмила Кришень.

Сертифікат на отримання житла – однокімнатної квартири – отримала сестра медичної жіночої консультації Полтавського міського клінічного пологового будинку.

Сертифікат на отримання житла – двокімнатної квартири – отримала лікар-терапевт державного закладу «Відділкова клінічна лікарня станції Полтава» статутного територіального галузевого об'єднання «Південна залізниця» Віра Яріш.

Сертифікат на отримання житла – двокімнатної квартири – отримала сестра медичного відділення профілактики 3-ї міської клінічної лікарні Тетяна Луценко.

Сертифікат на отримання житла – трьохкімнатної квартири – отримала Лікар-педіатр дільничого Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» Ірина Бровар.

Сертифікат на отримання житла – трьохкімнатної квартири – отримала сестра медичного хірургічного відділення Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру Олена Ісаєва.

Справжнім сюрпризом для присутніх став виступ відомого співака та композитора Олега Винника.

Журналістам до відома

Сьогодні, 17:18.  25. 09. 2019, 10: 00 - засідання виконавчого комітету ПМР Читати далі

20.09.2019, 13:35.  21. 09. 2019, 10: 00 -відзначення 75-ї річниці проведення спільної повітряної стратегічної операції «Френтік» з Полтавського аеродромного вузла Більше інформації

19.09.2019, 18:36.  20. 09. 2019, 11: 00 - урочистий прийом ветеранів Докладніше

19.09.2019, 09:19.  19. 09. 2019, 11: 00 - офіційна зустріч з делегацією освітян з Івано-Франківська Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.