Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:05
Документи:Сьогодні, 15:46
Полтавцям до відома:Сьогодні, 15:25
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 29.05.2020, 16:05
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

З тридцять дев’ятої сесії міської ради п’ятого скликання (Інформаційне повідомлення)

16.04.2009, 16:29

Відбулася тридцять дев’ята сесія міської ради п’ятого скликання, яку провів міський голова Андрій Матковський. Депутати прийняли Програму розвитку міського пасажирського транспорту м.Полтава на 2009-2011 роки. Вона ґрунтується на дослідженнях Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва. Мета Програми, стверджується у документі, буде досягнута, коли швидкість, зручність, безпека та комфорт пасажирського транспорту загального користування будуть реально конкурувати зі зручністю поїздки у приватному автомобілі.

Нині маршрутна мережа складається з 88 автобусних та 15 тролейбусних маршрутів. Щодня на них виходить до 80 автобусів середнього, великого та надвеликого класів, до 500 автобусів малого та особливо малого класів, 70 тролейбусів. Щоб уникнути дублювання, кількість автомаршрутів скоротять до 62-х, тролейбусних – до 14-ти. Перевага надаватиметься великогабаритному рухомому складу на противагу транспорту малого та особливо малого класів, який негативно впливає на ефективність пасажирського сполучення, пропускну здатність проїжджої частини, якість обслуговування,

Основні програмні організаційні заходи: реструктуризація транспортної мережі з виділенням головних та другорядних маршрутів, запровадження на базі Центральної диспетчерської служби єдиної платіжної системи (електронні та довгострокові проїзні квитки, SMS-квитки), закріплення в договорах на перевезення пасажирів вимог до перевізників щодо постійного оновлення рухомого складу. Рух пасажирського транспорту автоматизовано контролюватиме система геонавігації. Також рухомий склад обладнають лічильниками пасажирів.

Внесли депутати зміни до Програми зайнятості населення м.Полтава на 2008-2009 роки. Зокрема, збільшилося фінансування громадських робіт – з 111 тисяч до 277 тисяч. Разом з тим, у Програмі знайшло відображення зростання кількості громадян, які звертаються до міського центру зайнятості – 18 тисяч 450 осіб (план – 11 тисяч 450 осіб). Відповідно, більше громадян охоплять і профорієнтаційними послугами (16 тисяч 440 осіб, було заплановано – 11 тисяч 100 осіб).

 Внесено зміни до показників міського бюджету на 2009 рік. Збільшено доходну та видаткову частину загального фонду міського бюджету на 15 тисяч гривень за рахунок субвенції з Полтавського районного бюджету на фінансування Полтавської рятувально-водолазної станції ІІ розряду. Субвенцію із спецфонду Держбюджету, передбачену для бюджету Київського району, перерозподілено з видатків споживання на видатки розвитку в сумі 184,8 тисяч гривень. Кошти спрямують на капремонт управління праці і соцрозвитку згаданого району. За рахунок перерозподілу резервного фонду збільшено видатки для оздоровлення дітей в літній період (37 тисяч). Збільшаться видатки на реконструкцію вул.. Калініна (понад 2,5 мільйони) за рахунок відповідного зменшення асигнувань, передбачених по управлінню капітального будівництва (кошти бюджету розвитку). Перерозподілено кошти на реконструкцію інженерних мереж та захисних споруд в районі Інститутського прорізу (293 тисячі) та реконструкцію парку ім..Ленінського комсомолу (340 тисяч гривень).

 За поданням депутата Олександра Точилова сесія зупинила до 10 липня 2009 року попереднє рішення «Про погодження місця розташування пам’ятника гетьману України Івану Мазепі в м.Полтава». Це зніме суспільну напругу в дні ювілею Полтавської битви, адже не всі однозначно ставляться до згаданої історичної постаті. Крім того, недоцільно в період проведення заходів (а вони розпочинаються вже в травні) перетворювати Соборний майдан у будівельний майданчик, бо ніхто не знає, скільки триватиме встановлення монумента і чи взагалі зібрано належну суму для цього. Тим більше, що до цього часу не готова необхідна документація.

У цьому контексті депутати звернулися до представників політичних партій, громадських організацій та об’єднань громадян із закликом утриматися від проведення політичних акцій з 25 червня до 10 липня 2009 року. Місто в ці дні повинно стати гостинним домом для всіх людей доброї волі, які прагнуть запам’ятати ювілей не завдяки обридлій агітації, а завдяки мистецьким та науковим заходам, дружнім зустрічам, неповторній атмосфері згоди і доброзичливості, якою здавен славилася Полтава.

Під час сесії депутат Ольга Латиш (фракція БЮТ) повідомила про реєстрацію міськвиконкомом громадської організації «Об’єднання жінок-депутатів міста Полтави». Основна мета організації – сприяння депутатській діяльності жінок-депутатів органів місцевого самоврядування, задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів.

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Більше інформації

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Читати далі

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Читати далі

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.