Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 09:18
Документи:15.11.2019, 15:11
Полтавцям до відома:14.11.2019, 10:52
Заяви прес-служби:13.11.2019, 15:30
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 17.11.2019, 09:18
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

До Полтави з робочим візитом завітала делегація Посольства Аргентинської Республіки в Україні

12.12.2018, 14:45

Співпраця в галузях культури та освіти, розвиток економіки та соціального забезпечення. Саме такі питання обговорювали під час офіційного візиту Тимчасово повіреного у справах Посольства Аргентинської Республіки в Україні Аріеля Макса Санчеса Ромеро.

12 грудня до Полтави з робочим візитом завітав Тимчасово повірений у справах Посольства Аргентинської республіки в Україні Аріель Макс Санчес Ромеро. Разом зі секретарем міської ради Олександром Шамотою та заступниками міського голови обговорили питання співпраці в різних сферах.

Аріель Макс Санчес Ромеро розповів, що на державному рівні між Україною та Аргентиною існує співпраця, що дає можливість реалізовувати спільні проекти в різних галузях на місцевих рівнях.

До Полтави делегація Посольства Аргентинської Республіки в Україні завітала не випадково. Тимчасово повірений у справах Посольства Аргентинської республіки в України зазначив, що Полтава має потужний економічний та культурний потенціал, а відтак, є цікавою для співпраці:

– Ми зацікавлені в реалізації спільних проектів, адже вважаємо, що вони сприятимуть зближенню культур наших народів, – зазначив Тимчасово повірений у справах Посольства Аргентинської республіки в Україні Аріель Макс Санчес Ромеро, – Окрім того, в Аргентині нині дуже потужна українська діаспора.

Під час обговорення питання співпраці на культурному рівні, виникла ініціатива проведення Днів Аргентини у Полтаві з метою ознайомлення мешканців з культурою Аргентини, її історією.

Також під час зустрічі обговорили і співпрацю в освітній галузі, зокрема, питання вивчення мови. Пропозицію щодо співпраці в цьому напрямі висловив секретар міської ради Олександр Шамота:

– На обласному рівні є пропозиція щодо впровадження іспанської мови в школах міста. Проте, є проблема, що у нас немає спеціалістів, які б могли викладати іспанську мову. В рамках нашої співпраці, можна було б розглянули питання щодо обміну вчителями, щоби наші викладачі мали змогу поспілкуватися з носіями мови і навчати уже тут в Полтаві тих, хто хоче володіти іспанською мовою.

Підтримав цю ініціативу тимчасово повірений у справах Посольства Аргентинської Республіки. Він зазначив, що вона є цікавою для обох сторін:

– Ми завжди намагаємося сприяти розвитку іспанської мови, – зазначив він. – Тому що це нам допоможе зрозуміти один одного, стати ближчими.

Обговорили і питання культурних відносин. Заступник міського голови Людмила Бойченко зауважила, що на культурному рівні і Аргентині і Україні є що показати:

– Серед іншого, Аргентина відома і своїми танцями, з-поміж яких і аргентинське танго. Тож, було б дуже цікаво навчатися не лише мові, але й традиціям, познайомитися поближче з культурою. У свою чергу, нам, українцям, також є що розповісти, адже українська культура є надзвичайно багатою.

Заступник міського голови Тетяна Юрченко зауважила, що цікавою є співпраця з Аргентиною не лише в освітньому та культурному плані, але й в економічному та соціальному. Зокрема, Полтава могла б перейняти досвід реалізації програм з соціального забезпечення.

Тимчасово повірений у справах Посольства Аргентинської республіки в Україні Аріель Макс Санчес Ромеро розповів, що в Аргентині діють різноманітні програми, спрямовані на підтримку населення різних вікових категорій: від дітей до пенсіонерів.

Окрім того, під час зустрічі обговорили питання співпраці влади та бізнесу, інвестиційної політики, тощо.

Інші новини за цей день:

Полтава стала дванадцятим містом, де реалізовуватимуть проект «JuniorZ» —17:31
15 грудня у Полтаві відбудеться благодійний забіг —15:47
Графік засідань постійних комісій —14:07
У Полтаві збирали кошти на благодійному концерті —13:47
Із засідання виконкому: про затвердження коефіцієнта співвідношення кількості пасажирів-пільговиків до пасажирів, що оплачують проїзд —11:54
«Молодь — проти насильства!» —09:05
13 грудня відбудеться засідання Ради регіонального розвитку —08:40
До Нового року міська влада підготувала низку заходів для дітей та молоді —08:25
З ночі у місті працює снігоприбиральна техніка —08:20

Журналістам до відома

13.11.2019, 15:30.  14. 11. 2019, 09: 00 - демонтаж тимчасової споруди, встановленої без відповідних дозвільних документів Подробиці

12.11.2019, 15:28.  13. 11. 2019, 10: 00 - засідання виконавчого комітету ПМР Більше інформації

07.11.2019, 11:20.  08. 11. 2019, 10: 00 - презентація навчальної програми «Підвищення рівня віртуалізованої зайнятості та стимулювання фрілансу серед незахищених верств начелення м. Полтава» Читати далі

06.11.2019, 13:44.  07. 11. 2019, 17: 30 - урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.