Календар оновлень:

Події міста:11.08.2020, 15:27
Заяви прес-служби:11.08.2020, 13:34
Полтавцям до відома:11.08.2020, 11:03
Документи:11.08.2020, 10:46
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 11.08.2020, 15:27
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Тарифи на проїзд в громадському транспорті - законні!

07.08.2014, 19:19

Секретар міської ради Оксана Деркач та заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Левченко запросили до розмови представників громадськості (які називають себе автономними націоналістами), що прийшли сьогодні під стіни міської ради протестувати проти зниження рівня життя людей.

Молодик в балаклаві, що не побажав назвати своє ім`я, але назвав прізвисько – Хорта, пояснив, що вони - вільний громадський рух, нікого не представляють, ні до яких організацій не належать і роблять те, що вважають за потрібне. Тут, в мерії, протестують проти підвищення цін на комунальні послуги, на проїзд, і взагалі на погіршення життя людей в країні: «Квартплата зросла в 2 рази, ціни на 40 відсотків, проїзд до 3-х гривень, корупція не зменшилась, армія розграбована, мінімалка не збільшується» значиться на банері протестуючих.

- Наша мета – поспілкуватися з вами, щоб ви пояснили, що і чому відбувається. Так, прийняли якийсь закон, що можна все подивитися, переглянути, але ж все відбувається якось скритно. Якщо оформлюєш якісь документи – права там, чи право володіння зброєю – ти мусиш незрозуміло за що платити. Поясніть нам, за що ми мусимо платити, бо я, наприклад, не розумію, звідки взялися нові тарифи на холодну воду. Розумію, чому на гарячу – дорожчає газ. Хоча, насправді, ми всі розуміємо, що газ не дорожчає. Просто є постанова, що потрібно піднімати ціну. У нас в області видобувається нафта і газ, то чому міська влада не зробить так, щоб забезпечити полтавців своїми нафтою і газом? Тарифи, я так бачу, приймаються незаконно, – звернувся до представників міської влади хлопець...

Свої питання щодо законності встановлення нових тарифів на проїзд також поставили представниця полтавського осередку УНА-УНСО Оксана Вегуляр та голова керівної ради ГО «Народний фронт Полтавщини» Станіслав Пєєв.

- Ми досить довго стримували підняття тарифів на перевезення пасажирів у громадському транспорті, реагуючи на позицію громади. Але, враховуючи підняття цін на пальне та інші затратні статті перевізників, не могли й надалі не реагувати на їх вимоги, - зазначила Оксана Деркач. - Порушень при проходженні необхідної процедури для прийняття тарифів не було.

Тарифи не взяті перевізниками «зі стелі»: механізм формування тарифів на транспорті послуги з перевезення пасажирів тролейбусами визначений Порядком формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус), затверджений Наказом Міністерства інфраструктури України.

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Міністерством інфраструктури України підтверджено, що рівень регульованого тарифу на послуги з перевезення пасажирів тролейбусами у м.Полтава (1,50 грн) визначено з урахуванням вимог чинного законодавства. Погоджений проект рішення і Полтавським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України.

Розрахунки тарифів на перевезення пасажирів в автобусах (3 грн) також відповідають чинному законодавству, зокрема вимогам Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського транспорту та зв`язку України. Проект рішення також погоджений Полтавським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України.

Щодо регуляторних актів – проектів рішень виконкому щодо підняття тарифів, то процедура, передбачена законодавством, зокрема, оприлюднення проекту рішення та відповідного аналізу регуляторного впливу з метою одержання зауважень та пропозицій, здійснена послідовно і повністю дотримана.

Пояснивши, яку процедуру має пройти рішення, щоб його погодження виконкомом стало можливим, а також відповідно до яких формул і методик розраховується тариф на перевезення, представники міської влади зауважили, що присутні - і окремі фізичні особи, і громадські організації - можуть опротестувати рішення, надавши обґрунтування чи заперечення до відповідних органів.Журналістам до відома

11.08.2020, 13:34.  Перелік заходів на 12. 08. 2020 Докладніше

06.08.2020, 14:46.  07. 08. 2020, 10: 00 - засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС (ПМР, к. 223) Подробиці

04.08.2020, 14:47.  05. 08. 2020, 10. 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (ПМР, к. 223) Докладніше

03.08.2020, 15:27.  Перелік заходів на 04. 08. 2020 Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

11.08.2020, 15:27