Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи

її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Впевнена перемога полтавських баскетболістів.

16.03.2009, 11:30

Порадували уболівальників наші баскетболісті в останньому турі чемпіонату в супер - лізі.. Здається це була найбільш переконлива перемога на місцевому полі за весь сезон, хоча суперника мали авторитетного – «Хімік», який посідав четверте місце.

Щоправда початок став для нас невтішнім. Перша атака БК Полтава була безрезультатною за що негайно нас й покарали. Гості діяли більш рішуче і на четвертій хвилині рахунок вже світився 7:11. В середині першого періоду рахунок став 10:11, але міняльний розрив тримався не довго. Під кінець Гітіс Сірутавічус, Аурімас Кежа, Джейсон Уеллс, Максим Івшин в темпі заграли на довгих передачах, але не точно. Першу чверть ми програли 20:24.

Другу чверть наші теж почали з помилок. Особливо непокоїли передачі, які завідома йшли на перехват. Та все ж за дві хвилини від початку наші виходять вперед. З головним завданням - стримати трійку суперника Андрій Агафонов, Олександр Кольченко, Уайкін Келлі вони справлялися. Розрив на користь полтавців швидко збільшувався. 30:24, 38:24, 40:24. Треба виділити результативні проходи по краю Сауліуса Казявічуса. Друга чверть за нами – 49:37.

Третя чверть розпочалася ефективними атаками полтавців. Остаточно деморалізував суперника кидок Аурімаса Кежі. Вони все частіше помиляються. Свисток судді поставив крапку – 72:50.

В останню чверть стало ясно – перемога вже майже в руках, якщо звісно ми не допустимо старої помилки – не випустимо її на останніх хвилинах. Однак наші грали переконливо. Навіть затихли уболівальники гостей. Під кінець гри гості пішли ва-банк. В розрахунку на неточність полтавців вони за всяку ціну перешкоджали точним кидкам. Однак полтавці добре реалізовували всі штрафні. Останні хвилини були дуже драматичними. І все ж хвилювання уболівальників було винагороджене. В підсумку перемога - 92:84. БК Полтава обійшов «Сумихімпром» і перемістився на сьоме місце.

У нас найбільш результативними були Сауліус Казявічус, Гітіс Сірутавічус , Аурімас Кежа та Джейсон Уеллс.

Журналістам до відома

10.12.2018, 17:16.  11. 12. 2018, 15: 00 - засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів (кімн. 223). Подробиці

10.12.2018, 15:53.  У Полтаві відбудеться тренінг для вчителів фізкультури від відомого телеведучого Олександра Педана Подробиці

07.12.2018, 16:24.  10. 12. 2018 - нарада щодо врегулювання питань розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності Читати далі

07.12.2018, 15:24.  10. 12. 2018 о 08: 00 - апаратна нарада Читати далі