Календар оновлень:

Події міста:21.02.2020, 15:08
Полтавцям до відома:21.02.2020, 15:01
Документи:21.02.2020, 13:16
Заяви прес-служби:20.02.2020, 11:52
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 21.02.2020, 15:08
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує до навчання полтавських випускників

22.02.2019, 13:11

18 лютого у стінах міського Будинку культури представники Харківського національного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційний захід для учнів 11-х класів Полтавських загальноосвітніх навчальних закладів.

Під час заходу майбутнім абітурієнтам розповіли про форми та напрями підготовки, переваги навчання саме в цьому освітньому закладі, продемонстрували інструменти, якими користуються в своїй роботі поліцейські, тощо.

Серед тих, хто презентує факультети Харківського національного університету внутрішніх справ і курсант 3 курсу факультету № 4 «Кіберполіція» Ярослав Осіпов. Ділячись враженнями про навчання, хлопець зауважив – факультет «Кіберполіції» – найкращий:

– Я розповідаю майбутнім абітурієнтам як курсанти навчаються, живуть, в чому специфіка навчання саме на нашому факультеті. На мою думку, за кіберполіцією майбутнє. Люди цієї професії володіють знаннями кібербезпеки, і такі потрібні скрізь.

Проректор ХНУВС, доктор юридичних наук, доцент Анатолій Клочко розповів, що заклад готує фахівців в галузях права, цивільної безпеки, управління та адміністрування, соціальних та поведінкових наук, інформаційних технологій. Звертаючись до молодої аудиторії зауважив: на кожному з факультетів будуть раді бачити студентів з Полтави.

На профорієнтаційному заході зібралися одинадцятикласники усіх полтавських шкіл. Серед них й учениця 11-Б класу загальноосвітньої школи № 10 Тетяна Буря:

– Незважаючи на те, що я впевнена у виборі майбутньої професії, все одно цікаво подивитися на те, що пропонують університети іншого спрямування, подивитися взагалі як це все відбувається, – розповіла дівчина. – Сьогодні нам показували як проходить обшук, як перевірють людей. Взагалі було дуже пізнавально та цікаво.

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський наголосив: органи місцевого самоврядування зацікавлені в тому, щоби в Полтаві була сильна та фахова поліція, а отже і подібні заходи, що залучають молодь до навчання саме подібного спрямування – необхідні:

– Поліція має дуже велике значення для життєдіяльності міста і комфорту громадян. Я вважаю, що Харківський національний університет внутрішніх справ – один з найкращих в Україні і ми зацікавлені щоби молоді полтавці вступали туди, успішно закінчували його і поверталися працювати у своє місто, – зауважив депутат. – Вимоги до поліції сьогодні дуже високі і задля безпеки громадян нам необхідні фізично та фахого підготовлені кадри, які будуть сумлінно відноситися до своєї роботи.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко говорить: зараз саме той час, коли одинадцятикласники серйозно задумуються над вибором майбутньої професії:

– Коли молода людина закінчує навчальний заклад, завжди постає проблема вибору, адже обрати професію, це обрати шлях на все життя. Щоби зробити цей вибір правильно, необхідна профорієнтація, якій багато уваги приділяється у навчальних закладах. У рамках профорієнтації, наші випускники відвідують багато вузів.

Довідково: У Харківському національному університеті внутрішніх справ діють шість факультетів із наданням ступенів вищої освіти «бакалавр» і «магістр». Так, випускники факультету слідства можуть працювати в органах досудового розслідування; випускники факультету кримінальної поліції – у підрозділах карного розшуку, боротьби з незаконним обігом наркотиків, у сфері захисту економіки та інших оперативних службах; випускники факультету превентивної діяльності – на посадах інспекторів ювенальної превенції, дозвільної системи, з безпеки дорожнього руху, психологів та інших. Факультет кіберполіції – єдиний факультет у системі відомчих вищих навчальних закладів України, який готує кіберполіцейських. Його випускники працюють на посадах слідчих і оперуповноважених підрозділів боротьби з кіберзлочинами, зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, а також в оперативно-технічних та інформаційно-аналітичних підрозділах. Для працівників поліції діє факультет заочного навчання. На факультеті права та масових комунікацій навчаються студенти, в тому числі іноземні громадяни, на денній, заочній та дистанційній формах навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

Журналістам до відома

20.02.2020, 11:52.  Перелік заходів на 21. 02. 2020 Докладніше

19.02.2020, 11:16.  Перелік заходів на 20. 02. 2020 Більше інформації

18.02.2020, 16:42.  Перелік заходів на 19. 02. 2020 Докладніше

17.02.2020, 16:18.  Перелік заходів на 18. 02. 2020 Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.