Календар оновлень:

Події міста:23.09.2020, 18:00
Документи:23.09.2020, 17:46
Заяви прес-служби:23.09.2020, 16:28
Полтавцям до відома:23.09.2020, 09:09
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 23.09.2020, 18:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Вітання міського голови Олександра Мамая з Міжнародним днем студента

17.11.2015, 07:41

Шановні студенти!

Щиро вітаю вас зі святом – з Міжнародним днем студента! Цілком доречно стверджувати, що саме студентство є найбільш прогресивним прошарком суспільства. Ви є не лише постійними та активними учасниками чи не усіх важливих подій міста, а й їх авторами та ідейними натхненниками. Приємно, що наша молодь не знаходиться осторонь життя міста, а власноруч пише його історію, вкарбовуючи в неї виняткове, неординарне, особливе.

Для кожної людини важливим є відчуття того, що вона зробила в своєму житті якнайбільше: не втрачайте усі ті шанси і можливості, які дає доля. Якщо відчуваєте невимовне бажання навчитись чомусь новому для себе – впевнено та рішуче йдіть назустріч тому бажанню. Ніколи не слухайте тих, хто скаже вам, що ви чогось не зможете, що для чогось запізно. Реалізовувати себе не пізно ніколи! Не знехтуйте цією надзвичайною цінністю юності – ставати кращими і досвідченішими. Відтворюйте і не забувайте творити, захоплюйтесь і захоплюйте, радійте й даруйте радість оточуючим!

Я завжди стверджую, що підростаюче покоління нашого міста – найкраще! І це справді так!

Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у реалізації задуманого, яскравих вражень, великих та маленьких перемог. Будьте несподіваними та рішучими, вільними, але дбайливими. Нехай поруч з вами завжди будуть близькі люди, які порадіють за ваші успіхи та підтримають вас у хвилину негоди. Вірних вам друзів і справжнього кохання!

Нехай ваші янголи-охоронці завжди оберігають вас!

З повагою

Полтавський міський голова

Олександр МАМАЙ

Журналістам до відома

23.09.2020, 16:28.  Перелік заходів на 24. 09. 2020 Читати далі

22.09.2020, 13:37.  Перелік заходів на 23. 09. 2020 Читати далі

18.09.2020, 11:52.  Перелік заходів до Дня міста (18–23 вересня) Читати далі

17.09.2020, 10:23.  17. 09. 2020, 14: 00 - засідання робочої групи з реалізації програми «Міста, вільні від домашнього насильства» (ПМР, к. 223) Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

23.09.2020, 18:00