Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи

її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

БК Полтава дав бій лідеру «Азовмашу»

25.03.2009, 12:08

В черговому матчі баскетбольної суперліги , який відбувся в спортивному комплексі ВАТ «ПЗМС» між БК «Полтава» і «Азовмашем» полтавці довели, що нарощують м'язи. Гра з іменитим суперником видалася динамічною і напруженою. Господарі упевнено виграли першу чверть, запропонувавши гостям зі стартових хвилин відігравати роль наздоганяючої сторони. Особливо запам'ятався Максим Івашин, який протягом п'яти хвилин приніс своїй команді 11 очок. Але наступні три чверті полтавці програли, дозволивши маріупольцям уже до великої перерви відіграти 10 очок. В середині третього ігрового відрізку «Азовмаш» подолав відставання і вийшов уперед. Однак, полтавців поступового вирівняли гру і навіть відновили перевагу – 58:54. Початок заключної десятихвилинки для полтавців складався чудово. Вже за три хвилини полтавці мали перевагу в 9 очок. І все ж гості наздогнали господарів і майже за хвилину до фінальної сирени вийшли вперед – 77:79. Цього разу полтавці грали без Рікі Клемонса, якого дехто вважав найкращим «вільним» гравцем команди. Як повідомили в клубі, Рікі Клемонса відчислено зі складу за невиконання умов контракту, пов'язаних з ігровою дисципліною, спортивною поведінкою та відношенням до одноклубників.

Найбільш результативними в БК Полтава були Максим Івашин, Джейсон Уеллс, Юріца Жужа. БК Полтава з 31 очками посідає шосте місце. У «Пульсара» та «Сумихіпрома» по 30. На три очка полтавці відстають від МБК Миколаїв.

Журналістам до відома

10.12.2018, 17:16.  11. 12. 2018, 15: 00 - засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів (кімн. 223). Подробиці

10.12.2018, 15:53.  У Полтаві відбудеться тренінг для вчителів фізкультури від відомого телеведучого Олександра Педана Подробиці

07.12.2018, 16:24.  10. 12. 2018 - нарада щодо врегулювання питань розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності Подробиці

07.12.2018, 15:24.  10. 12. 2018 о 08: 00 - апаратна нарада Докладніше