Календар оновлень:

Заяви прес-служби:25.09.2020, 16:24
Події міста:25.09.2020, 16:09
Полтавцям до відома:25.09.2020, 12:28
Документи:25.09.2020, 09:20
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 25.09.2020, 16:24
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Вітання міського голови Олександра Мамая з Днем знань

01.09.2013, 14:15

Дорогі маленькі та юні полтавці – школярики, студенти!

Щиро вітаю всіх із Днем знань – справжнім святом мудрості, добра і людяності. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен із нас колись цього дня переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово, продиктоване першою вчителькою.

Новий навчальний рік відкриває двері у безкрайній дивовижний світ знань. Знань, які стануть для вас тією опорою, з якою буде легко йти по життю і досягати омріяних вершин. Ви знов зустрінете своїх справжніх друзів, з якими легше долатимуться навчальні труднощі, та мудрих наставників, з якими легше осягатимуться вершини наук. Будьте натхненними і допитливими! Будь уважними, і вам обов'язково все вдасться!

Дорогі батьки і педагоги! Наші діти – наше яскраве сьогодення і світле майбутнє. Вони неодмінно навчаться бути впевненими у своїх силах, бути наполегливими у своїх цілях, бути успішними у своїх відкриттях! І саме ми повинні допомогти їм у цьому своєю увагою, своєю підтримкою, своїм розумінням, своєю повагою!

З новим навчальним роком, дорогі полтавці! Нехай він буде плідний на нові знання та творчу працю!

З повагою

Олександр МАМАЙ,

міський голова Полтави

Журналістам до відома

25.09.2020, 16:24.  28. 09. 2020, 09: 00  — засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів (Полтавська міська рада, кім. 223). Більше інформації

24.09.2020, 15:48.  25. 09. 2020, 11: 00 - урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні Більше інформації

23.09.2020, 16:28.  Перелік заходів на 24. 09. 2020 Більше інформації

22.09.2020, 13:37.  Перелік заходів на 23. 09. 2020 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

25.09.2020, 16:09